- Reklama -

Mają najbardziej zadbaną posesję w gminie

Wzorem lat ubiegłych w gminie Tarnogród ogłoszono kolejną edycję konkursu na najbardziej zadbaną posesję na terenie miasta i gminy. Do konkursu przystąpiło 14 gospodarstw z terenu całej gminy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas dożynek parafialno-gminnych 10 września w Tarnogrodzie. Wyboru dokonali uczestnicy dożynek poprzez głosowanie, wrzucając do urny kartkę z wybraną przez siebie najładniejszą posesją. Następnie wytypowana komisja (w składzie Tomasz Rogala – zastępca burmistrza Tarnogrodu, Roman Struś – kierownik Referatu Rolnictwa, Środowiska i Gospodarki Gruntami UM w Tarnogrodzie) podliczyła wszystkie oddane głosy.

- Reklama -

Najwięcej głosów otrzymała posesja państwa Elżbiety i Leszka Mazurków z Tarnogrodu. Zastępca burmistrza Tomasz Rogala wręczył zwycięzcom dyplomy i upominki. Wszystkie posesje można było oglądać na przygotowanej wystawie fotograficznej. Można też było przypomnieć sobie najładniejsze posesje z ubiegłego roku. 

W konkursie wzięły udział posesje należące do: Eugenii i Tadeusza Adamiaków (Tarnogród),  Lucyny i Józefa Blicharzów (Różaniec Drugi), Anny i Adama Bryłów (Wola Różaniecka), Ireny Czuchry (Tarnogród), Haliny i Stanisława Gałków (Wola Różaniecka), Jadwigi i Piotra Kasperków (Tarnogród), Aliny i Adama Korpalów (Tarnogród), Moniki i Damiana Kożuszków (Luchów Górny), Elżbiety i Leszka Mazurków (Tarnogród), Stanisławy i Jana Pawlików (Różaniec Pierwszy), Beaty i Tadeusza Pogorzelców (Luchów Dolny), Krzysztofa Pogranicznego (Różaniec Pierwszy), Środowiskowego Domu Samopomocy (Tarnogród), Eugenii Typek (Tarnogród).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.