- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Macedonia jest biłgorajska. Tam nasi tancerze (foto)

Z Macedonii wracają: Zespół Tańca Ludowego "Tanew" oraz Klub Tańca Towarzyskiego "Impuls" z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. To nie była wyłącznie wakacyjna wycieczka tylko Międzynarodowy Festiwal zorganizowany w mieście w Ohrid. Co biłgorajanie zobaczyli w Macedonii? Zerknijcie.

- Reklama -

Taniec był oczywiście na pierwszym planie, choć oprócz prezentacji tanecznych obie grupy korzystały z przygotowanych wycieczek. Pierwsza z nich to zwiedzanie najważniejszych i najatrakcyjniejszych miejsc w Ohrid a druga, rejs statkiem wzdłuż linii brzegowej jeziora oraz plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż – Neum.

Dopełnieniem pobytu był koncert na rynku miasta wraz z zespołami z Serbii, Macedonii i Ukrainy:

urząd MArszałkowski projekt

–  Radość z udanych prezentacji oraz wspólny, rozśpiewany nocny powrót do hotelu budował atmosferę wyjątkowości chwili. W drodze powrotnej do Biłgoraja młodzież wraz z opiekunami skorzystała z relaksu w basenach termalnych w Miszkolcu. Cudny czas dobiegł końca ale zdjęcia, opalenizna i dobre wspomnienia zostaną z uczestnikami wyjazdu na dłużej – komentują zadowoleni biłgorajscy tancerze. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.