- Reklama -

- Reklama -

M&A Group – Z nami uzyskasz dotacje na rozwój firmy z UE

- Reklama -

M&A to nowa firma, która powstała niedawno…

Tak. Nasza firma powstała w zeszłym roku i dopiero zdobywamy nowych klientów.

Dlaczego postanowili Państwo założyć firmę?

Mamy doświadczenie w zdobywaniu środków finansowych krajowych na realizację różnych przedsięwzięć i inwestycji. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie we współpracy z administracją rządową i samorządową. Dużo osób prywatnie pytało nas o pomoc w napisaniu wniosków czy też innych dokumentów związanych z pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój firmy. Dlatego postanowiliśmy założyć własną firmę. Widzimy taką potrzebę na rynku lokalnym.

Spółka to też potencjalnie nowe miejsca pracy dla innych.

Tak chcemy rozwijać naszą firmę, a przy okazji chcemy pomagać ludziom w rozwoju osobistym i zdobywaniu pracy. Wpieramy w ten sposób lokalny rynek pracy. Obecnie zatrudniamy dwie osoby. Wraz z rozwojem firmy tych etatów pewnie będzie więcej.

Czy Wasza działalność dotyczy tylko powiatu biłgorajskiego?

Oczywiście, że nie. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego i podkarpackiego, a także mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Obecnie dość prężnie na terenie powiatu biłgorajskiego i tomaszowskiego. Nie zamykamy się na inne regiony, jest to perspektywa dalszego rozwoju firmy.

Czym zajmuje się M&A Group?

Jesteśmy zespołem posiadającym doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy dla osób fizycznych, przedsiębiorców, rolników, organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych czy też stowarzyszeń. Dzięki doświadczonej kadrze specjalistów z sukcesem pozyskujemy środki unijne. Wysokie i wszechstronne kwalifikacje naszego zespołu umożliwiają nam zaproponowanie stosunkowo szerokiej oferty usług. Pomagamy w rozwoju osobistym ludzi i instytucjonalnym firm czy organizacji pozarządowych.

Czy przygotowujecie pełną dokumentacje wniosków, czy tylko odpowiadacie za jakiś etap prac?

- Reklama -

Kompleksowo przygotowujemy projekty współfinansowane ze środków publicznych, krajowych, unijnych, międzynarodowych. Nasza praca polega na dopracowaniu pomysłu inwestycyjnego, wyboru najlepszego źródła finansowania, sporządzeniu aplikacji unijnej, stałej współpracy przy realizacji projektu, a następnie rozliczeniu inwestycji. Można by wymienić wiele obszarów naszej specjalizacji: doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania inwestycji rozwojowych, kredyty i pożyczki na start działalności gospodarczej, fundusze pożyczkowe, dofinansowania z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, bony na innowacje dla małych i średnich przedsiębiorstw, pomoc DE MINIMIS, internacjonalizacja MŚP, finansowanie startupów, dotacje z Urzędu Pracy, dotacje na rozwój obszarów wiejskich, odnawialne źródła energii, projekty infrastrukturalne, inkubatory przedsiębiorczości, dofinansowania z lokalnej Grupy Działania, dofinansowania z ZUS, doradztwo strategiczne i biznesowe, wsparcie w zakresie B+R (badanie i rozwój) i innowacji.

Rzeczywiście duży zakres działania…

A to nie koniec. Firma zajmuje się również doradztwem rachunkowym i kadrowo-płacowym, a także w zakresie prawa budowlanego oraz szkoleniami BHP oraz szkoleniami ze środków rządowych i unijnych. Nasz cel to pomoc w zaspokajaniu potrzeb finansowych klientów. Pragniemy pomagać w budowie wartości przedsiębiorstw klientów tak, by mogli osiągać zdefiniowane cele strategiczne firmy poprzez uzyskiwanie optymalnych efektów ekonomicznych. M&A Group wspiera klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących realizowanych projektów.

Czym chcecie się wyróżnić na rynku?

Oferujemy doświadczenie oraz wiedzę ekspercką, doskonałą znajomość rynku i kreatywność naszego zespołu. Chcemy naszą rzetelnością, odpowiedzialnością, kompetencjami i uczciwością zdobyć silną pozycję.

Dzięki naszej firmie możemy się rozwijać, a praca, którą lubimy, daje nam ogromną satysfakcję. Dziś wiemy, że mamy w sobie tyle siły, że możemy dać jeszcze coś od siebie.

Naszym celem nie jest wyłącznie zarabianie, chcemy mieć udział w rozwoju regionu, wspieraniu przedsiębiorczości i rynku pracy. Sami mamy rodziny, dzieci, chcemy, aby one znalazły w Polsce swoje miejsce – które zapewni im pracę i rozwój osobisty.

A macie już jakieś sukcesy?

Naszym największym sukcesem jest sukces każdego z projektów, który mieliśmy okazję realizować wspólnie z naszymi klientami. Z nami fundusze europejskie są „na wyciągnięcie ręki”. Zamierzamy jeszcze się rozwijać, ale powiemy o tym, jak wszystko będzie dopracowane.

A skąd nazwa M&A Group

Nazwa pochodzi od pierwszych liter imion wspólników: Maciej, Małgorzata, Agata, Agnieszka, a że stanowimy grupę… To taką nazwę przyjęliśmy…

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.