- Reklama -

Małgosia walczy z białaczką

"Małgosia 13 stycznia br. dowiedziała się o swojej chorobie, od tego czasu przeszła już dwa cykle chemioterapii. Przed nią długie leczenie, konieczny będzie również przeszczep szpiku kostnego, dlatego też prosimy o rejestrowanie się w banku szpiku dla ratowania życia chorym na choroby krwi. Ktoś z pewnością będzie mógł jej i innym potrzebującym uratować życie". Z takim apelem zwrócił się Caritas Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie do mieszkańców. 

"Podjęcie wielkopostnej jałmużny będzie również dobrą okazją do pomocy. Wszystkich, którzy chcieliby nawet symboliczną kwotą wesprzeć Małgosię w ciężkich dla niej chwilach, prosimy o wpłaty na konto naszej Caritas. Wszystkie zebrane pieniądze w 100% zostaną przekazane na dalsze leczenie Małgosi. Za okazane serce wszystkim Darczyńcom z góry dziękujemy. Bóg zapłać!" – napisali na swoim profilu społecznościowym. 

- Reklama -

Darowizny można wpłacać na konto:

48 9644 1033 2007 3300 2301 0001 Caritas Parafii NP NMP w Józefowie ul. Wojska Polskiego 11 23-460 Józefów, z dopiskiem "Dla Małgosi Rogowskiej".

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.