- Reklama -

Młodzież na obozie językowym na Słowacji

W malowniczej górskiej okolicy w Starej Lubovnej na Słowacji nasza młodzież bierze aktywny udział w zajęciach i warsztatach językowych prowadzonych przez native speaker`ów rodowitych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. W tym sezonie w projekcje językowym uczestniczą uczniowie ze szkół w Macedonii, Łotwy, Rumunii, Bułgarii i jedna grupa z Polski.
Obóz językowy, w którym młodzież na co dzień obcuje z młodzieżą z innych krajów, a rozmowy prowadzone są w języku angielskim, to wyzwanie i nowe doświadczenie. Nawet w hotelu każdy ma współlokatora z innego kraju, wszystko tylko po to, żeby "szlifować" znajomość języka angielskiego. Popołudnia młodzież spędza na warsztatach zależnie od swoich zainteresowań, a wieczorami bierze aktywny udział w przeróżnych prezentacjach, projektach, quizach i grach.
To pierwszy taki wyjazd zdolnych uczniów z gminy Księżpol. Siedmiodniowy pobyt na obozie językowym będzie zapewne bardzo ciekawym doświadczeniem dla młodzieży, która chce rozwijać swoją znajomość języka angielskiego. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.