- Reklama -

- Reklama -

Młody mężczyzna dźgnięty nożem (AKTUALIZACJA)

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu w jedynym z bloków w Biłgoraju. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn doszło do napaści, w wyniku której młody mieszkaniec Biłgoraja został ugodzony nożem. W incydencie brało udział dwóch mężczyzn (w tym obywatel Rumunii).

Napastnicy już zostali zatrzymani przez policję, które wszczęła postępowanie w tej sprawie. Mężczyznom postawione są zarzuty. Natomiast poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przeszedł zabieg operacyjny. 

Nasze informacje potwierdza rzecznik policji. – Sytuacja taka miała miejsce. Są zatrzymane dwie osoby. Faktycznie, jedna z nich, to obywatel Rumunii – mówi Joanna Klimek, oficer prasowy policji.

W związku z tym, że trwają czynności operacyjne, szczegółowe informacji o zdarzeniu zostaną podane w najbliższym czasie.

- Reklama -

Nieoficjalnie mówi się, że napastnicy zostali wynajęci przez byłą dziewczynę chłopaka. Mieli przyjechać do Biłgoraja z Zamościa. 

AKTUALIZACJA

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju wyjaśniane są okoliczności, w jakich doszło do ugodzenia nożem 30 latka z Biłgoraja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18 czerwca na jednym z osiedli mieszkaniowych doszło do ugodzenia nożem 30 letniego mieszkańca  miasta. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Lekarze oceniają  jego stan jako stabilny.

Biłgorajscy policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie dwie osoby. Jest nim 27 letni obywatel Rumunii, który zaatakował pokrzywdzonego nożem.  Sąd aresztował podejrzanego na okres trzech miesięcy. Do sprawy zatrzymana została także 21 letnia mieszkanka gminy Zamość.  Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.