kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Potrącenie 13-latka w Łukowej

W poniedziałek 22 czerwca w miejscowości Łukowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nieletniego rowerzysty i samochodu osobowego. 13-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

- Reklama -

Według nieoficjalnych informacji, które zdobyła NOWa Gazeta Biłgorajska, w miniony poniedziałek około godziny 12 w miejscowości Łukowa nieopodal stacji paliw został potrącony 13-letni rowerzysta, mieszkaniec tej gminy.

urząd MArszałkowski projekt

Nasze informacje potwierdziła rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

– Do potrącenia doszło na skrzyżowaniu dróg, gdy nieletni rowerzysta jechał po chodniku od strony Chmielka w kierunku Łukowej, a kierowca samochodu osobowego, wyjeżdżając z drogi gminnej i chcąc skręcić w lewo na drogę powiatową, nie ustąpił mu pierwszeństwa – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Kierowca samochodu osobowego marki Opel na chwilę zatrzymał się, po czym odjechał z miejsca, gdzie wydarzył się wypadek. Był poszukiwany przez policję. Według naszych informacji około godz. 15 sam oddał się w ręce policji. Jest nim 48- letni mieszkaniec gminy Zamość, który był w stanie nietrzeźwości. Podczas badania na zawartość alkoholu alkomat wskazał ponad 2,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany oraz osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia, po czym usłyszy zarzuty.

W wyniku tego zdarzenia drogowego poszkodowany został 13-letni chłopiec, mieszkaniec gminy Łukowa, który karetką pogotowia został przetransportowany do jednego z lubelskich szpitali.

* Zdjęcia nadesłane przez czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. j.w mówi

    To chyba jakaś grubsza sprawa skoro 5 radiowozów na miejscu 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.