- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Łukasz podbił Grunwald

Sukces Łukasza Skwarka z Majdanu Starego (gm.Księżpol) w Ogólnopolskich Przełajowych Biegach Grunwaldzkich. Uczeń Szkoły Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym, stanął na podium. A w biegach wzięło udział w sumie blisko 1400 zawodników.

- Reklama -

Wielkim sukcesem na polach Grunwaldu zakończył się start zawodnika z gminy Księżpol, Łukasza Skwarka. Uczeń szkoły podstawowej w Majdanie Starym, który trenuje pod opieką Krzysztofa Łuszczaka zdobył III miejsce w biegu na 1500 metrów.

Zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, przy współpracy z Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, ogólnopolskie biegi przełajowe były skierowanie dla uczniów szkół podstawowych i średnich a także grupa osób niepełnosprawnych.

Biegacze przyjechali z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i podlaskiego.

- Reklama -

Ogółem w Ogólnopolskich Przełajowych Biegach Grunwaldzkich wzięło udział około 1 400 uczestników. Gratulacje dla Łukasza.

info/foto: GOK Księżpol

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.