- Reklama -

Łukasz Łobejko dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy

Zarząd Województwa Lubelskiego powołał dziś Łukasza Łobejko na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Powołanie nastąpiło w wyniku przeprowadzonego konkursu. Łobejko od stycznia pełnił obowiązki dyrektora ww. placówki. Stanowisko obejmie 1 czerwca br. na sześcioletnią kadencję.

– Pan Łukasz Łobejko doskonale zna szpital w Radecznicy, ponieważ pracuje tam od 12 lat. Jestem zatem przekonany, że będzie dobrze zarządzał placówką – wyjaśnia Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Łukasz Łobejko ukończył kierunek lekarski ówczesnej Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. W latach 2004-2005 zdobywał doświadczenie jako lekarz stażysta w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie. Aktywnie służył w wolontariacie w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. W latach 2006-2011 jako lekarz rezydent pracował w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz był młodszym asystentem w Oddziale Psychiatrycznym w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim. W latach 2006-2013 współpracował m.in. z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim, Poradniami Zdrowia Psychicznego w Lublinie, Biłgoraju, Leżajsku, Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym w Lublinie, Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie, Poradniami Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Lekarskiej na terenie Lublina i województwa lubelskiego. W latach 2016-2017 prowadził zajęcia z psychiatrii na Uniwersytecie Medycznym (UM) w Lublinie. Był asystentem w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji UM w Lublinie. Z Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Radecznicy związany jest od 2008 roku. Kierował tam Oddziałem Ogólnopsychiatrycznym Kobiecym. W przeszłości uczestniczył w wielu kursach, szkoleniach oraz sympozjach. Jest autorem licznych publikacji naukowych.

- Reklama -

Red.

- Reklama -

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Wrazliwy pacjent mówi

  Pozdrawiam nowego Pana dyrektora szpitala w Radecznicy, jestem byłym pacjentem i proszę nowego Pana dyrektora żeby na oddziałach Męskich nie pracowały kobiety panie salowe ponieważ dopuszczają się czynności intymnych takich jak mycie nagich pacjentów mężczyzn w łazience oraz wydają nam nagim po myciu gdy NAGO wychodzimy po ubrania, majtki i piżamy. Oraz żeby pacjentom mężczyznom nie zmienialy pampersow. Oraz żeby kobiety nie uczestniczyły w unieruchamiania nas pacjentów mężczyzn ponieważ podczas unieruchamiania standardowo są zdejmowanie majtki i zakładany pampersy na czas unieruchamiania i to jest bardzo krepuja ę gdy panie salowe zawody nie medyczne odsłaniają nam mężczyznom narządy płciowe.i proszę byłego dyrektora Tomasza c. Żeby nie pisał złych komentarzy na nowego dyrektora bo sam nie dbał o nas w tej kwestii.

 2. Tomek mówi

  Widać że obecność na ostatniej wigilijnej wieczerzy partyjnej zaowocowała.
  Gratulacje.

  1. Staszek mówi

   Nie masz racji

  2. Pacjent mówi

   Tomciu nie piskaj

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.