Ludzie dobrego serca pomagają Krystynie Pawluk

Panią Krystynę Pawluk choroba dopadła z dnia na dzień. Zaczęło się od zwykłej chrypki jak przy przeziębieniu. Po kilkunastu wizytach u lekarza i badaniach kobieta dowiedziała się najgorszego, że to stwardnienie rozsiane lub inna podobna choroba.

Próbowała szukać pomocy wszędzie. Jeździła po lekarzach, brała tabletki ale to nic nie pomagało choroba dalej postępowała. Musiała odejść z pracy. Czuła się coraz gorzej. Organizm powoli tracił siły, straciła całkowicie głos i nie mogła normalnie jeść. Na początku tego roku choroba została potwierdzona.

Krystyna Pawluk choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Jest nadzieja na zatrzymanie choroby poprzez podanie komórek macierzystych. Przez Klinikę z Olsztyna kobieta została zakwalifikowana do badań z użyciem komórek macierzystych. Dostała już pierwsza dawkę. Podanie kolejnych jest bardzo kosztowane. Potrzeba 54 tys. zł. 

Kobieta stara się ćwiczyć codziennie i jest zapisana na rehabilitację, jednak to nie wystarczy. Renta jaką dostaje kobieta to najniższe świadczenie. Koszt podania komórek jest bardzo wysoki. Potrzeba podać minimum trzy dawki w odstępie co dwa miesiące. 

Rodzina i najbliżsi walczą o to, aby choroba zatrzymała się, żeby kobieta mogła normalnie funkcjonować oraz co dla nich najważniejsze żeby znów zawitał uśmiech na jej twarzy.

 

 

Krystynie Pawluk można pomagać cały czas, poprzez wpłaty na konto.

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"

Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: "1207 pomoc dla Krystyny Pawluk"

Aby przekazać 1% podatku dla Krystyny:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1207 pomoc dla Krystyny Pawluk”

Więcej informacji na stronie: https://www.kawalek-nieba.pl/krystyna-pawluk/.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.