- Reklama -

- Reklama -

Lokalny przedsiębiorca wyrzucił śmieci do lasu

W minionym tygodniu w okolicach Kolonii Sól ktoś wyrzucił sporą ilość śmieci wraz z dokumentami. Okazuje się, że śmieciarz to właściciel jednej z firm spod Biłgoraja.

- Reklama -

Dostali nauczkę, a przyroda skorzystała…

Kolejny raz okazało się, że wśród nielegalnie podrzuconych śmieci znajdują się dowody księgowe, za pomocą których łatwo udało się ustalić sprawcę.

Śmieci zostały gruntownie uprzątnięte i zutylizowane tam, gdzie być powinny. Dodatkowo przedsiębiorca wraz z pracownikami uprzątnęli kilkaset metrów Żurawinowego Szlaku w ramach rekompensaty dla przyrody. Jest to nauczka dla przedsiębiorcy i cenna lekcja dla pracowników… – relacjonują w mediach społecznościowych członkowie Biłgoraj EKO Challenge.

To już kolejny taki przypadek, gdy są podrzucane śmieci a wśród nich dokumenty. We wrześniu ubiegłego roku sprawcą był ojciec chorego nieuleczalnie dziecka z okolic Biłgoraja. Po nagłośnieniu sytuacji śmieci zniknęły następnego dnia rano, a dodatkowo został wysprzątany teren w promieniu 100 m.

Byli i gorsi… Śmieci palili na łonie natury

Edukować ekologicznie to nasz cel, a karać należy takie przypadki jak dwa lata temu, gdy ojciec z synem postanowili spalić kilkaset kilogramów folii na wzgórzu obok Czarnegostoku – dodają działacze Biłgoraj EKO Challenge.

- Reklama -

1 komentarz
  1. stalker mówi

    gdzie kara, to ze zostawił w smieciach namiary na siebie to jedno ale gdzie kara????? kara za zaśmiecanie!!! posprzątanie po sobie to żadna kara

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.