- Reklama -

Lokalny Konkurs Grantowy „WyMODELuj Swoje Marzenia”

Wspinaczka górska? Taniec? Gotowanie? – Nie ważne jaką masz pasję – ważne czy masz pomysł i motywację. W konkursie "WyMODELuj Swoje Marzenia" właśnie to się liczy. Jeśli więc jesteś uczniem lub studentem do 25 roku życia możesz wziąć w nim udział.


Co musisz zrobić? Po pierwsze: w specjalnym formularzu dostępnym na stronie: http://formularze.ffl.org.pl/3/40/wniosek, opisać swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwinąć dzięki dofinansowaniu. Napisz także dlaczego to właśnie Twoja pasja jest warta dofinansowania, być może z Twoich umiejętności będzie mogło skorzystać szersze grono odbiorców?
Do 11 kwietnia br. można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich. Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Możesz to zrobić za pomocą prezentacji, autorskiego występu, filmu. Ogranicza Cię tylko czas. Jeśli przekonasz komisję, że warto wesprzeć Twoje marzenia możesz liczyć na grant w wysokości maksymalnie do 5000 zł.
W tym roku na wyMODELowanie marzeń firma Model Opakowania przeznaczy kwotę 20 tys. zł. Dodatkowo, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o. 
Przypominamy: WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec. 
Regulamin konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – 
http://www.modelgroup.com i http://www.flzb.lbl.pl.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.