- Reklama -

- Reklama -

Lodowiska w Biłgoraju nie będzie: Bo nie!

Ci, którzy czekali na lodowisko w Biłgoraju, mają odpowiedź. To znaczy my ją właśnie dostaliśmy od Urzędu Miasta Biłgoraj. Odpowiedź bardzo dogłębną, wyczerpującą, na którą czekaliśmy dwa dni - Lodowisko nie zostanie uruchomione - to jest PEŁNA treść komunikatu, który przyszedł na redakcyjnego maila. I można ludziom wyjaśnić w przystępny sposób? Bo tylko zawracają (...) jakimś lodowiskiem.

- Reklama -

Wraz z pierwszym śniegiem i pierwszymi mrozami czytelnicy pytają nas o lodowisko:

 

– Ciekawe, czy w tym ruszy lodowisko, czy będzie zamieszanie jak w roku ubiegłym? napisał do nas czytelnik. 

 

W ubiegłym roku, miasto nie chciało uruchomić lodowiska przy SP nr 5 w Biłgoraju, tłumacząc to pandemią i wysokimi kosztami utrzymania lodowiska. Wtedy biłgorajska młodzież wzięła sprawy w swoje ręce. W miasto poszły petycje, a zainteresowanie mieszkańców sprawiło, ze 19 stycznia lodowisko zostało otwarte.

- Reklama -

W obliczu wydarzeń z ubiegłego sezonu, nie dziwi fakt, że młodzież w tym roku odpowiednio wcześnie zaczyna interesować się tematem lodowiska. Pytanie dotyczące uruchomienia obiektu zadaliśmy w Urzędzie Miasta. Widać zajętego czymś znacznie ważniejszym, niż lodowisko:

-Lodowisko nie zostanie uruchomione – poinformował Paweł Jednacz, rzecznik prasowy
Urzędu Miasta Biłgoraja.

Dziękujemy w imieniu mieszkańców.

 

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Zbych mówi

    Tak najlepiej na wywalone jajca postawić, skoro urzadasy nie jeżdżą to już nikt nie będzie.

  2. Jacek mówi

    I później zdziwienie prezydenta miasta, że cała młodzież wyjeżdża do większych miast a tu nie ma nikogo. Takimi drobnostkami sprawia się warunki do założenia rodziny i ciekawego spędzania czasu z rodziną.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.