- Reklama -

- Reklama -

Lipcowy rajd po granicy

Przygraniczne rajdy rowerowe na styku gmin Obsza i Stary Dzików na Podkarpaciu mają już stałe miejsce w kalendarzu wspólnych imprez obydwu gmin. Organizowana po raz siódmy wyprawa odbędzie się w trzecią niedzielę lipca, ale lista startowa już została otwarta.

- Reklama -

To propozycja dla rowerzystów w różnym wieku, jednak każdy z nich musi wziąć pod uwagę, że do przejechania będzie około 65 kilometrów. Uczestnicy rajdu z gminy Obsza wystartują z placu przy miejscowym ośrodku kultury i pojadą do Starego Dzikowa, gdzie dołączy do nich grupa z sąsiedniej gminy. Dalej trasa wiedzie przez Cewków i Miłków do Leśnictwa Zabiała i ponownie do Starego Dzikowa, gdzie organizatorzy przewidzieli wspólny poczęstunek. Dla grupy z Podkarpacia tutaj rajd się zakończy, a rowerzyści z Lubelszczyzny wrócą do Obszy.

Zainteresowani mogą się zapisywać do 11 lipca telefonicznie pod numerem: 84 689 10 02 wewnętrzny 50. Wpisowe, które wynosi 20 złotych, trzeba wpłacić na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie o numerze: 64 9094 0006 2001 0000 0039 0003.

- Reklama -

fot. GOK w Obszt

- Reklama -

Zostaw odpowiedź