- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ligowe ostatki. Łada Biłgoraj gra z liderem

W sobotę punktualnie o godzinie 17:00 Łada 1945 Biłgoraj rozegra ostatni mecz w tym sezonie. Do Biłgoraja przyjeżdża lider zamojskiej ligi okręgowej Omega Stary Zamość. Spotkanie jest arcyważne, bo jeśli PZPN odda punkty Błękitnym Obsza, to Łada może rozdawać karty i zdecydować, kto awansuje do IV ligi.

- Reklama -

– Zapraszamy wszystkich sympatyków do przyjścia na stadion i wspierania biało-niebieskich- zachęca klub z Biłgoraja.

- Reklama -

W rundzie jesiennej w meczu rozegranym w listopadzie, Omega Stary Zamość zremisowała z Ładą 2:2. – Chcemy godnie pożegnać się z kibicami i zakończyć ten mecz zwycięstwem. Poza zawodnikami, którzy są kontuzjowani, wszyscy są do dyspozycji trenera. Nikt nie pauzuje za kartki. Gramy ten mecz dla siebie, nie myślimy o rozdawaniu kart, bo ta sprawa dotycząca walkoweru nas nie dotyczy. Zapraszamy kibiców na stadion w Biłgoraju – mówi  nam wiceprezes Łady, Mateusz Bury.

Jeśli Łada 1945 wygra z Omegą Stary Zamość, a Tanew Majdan Stary straci punkty w meczu z Granicą Lubycza Królewska, piłkarze z Biłgoraja zakończą sezon na trzecim miejscu.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Kkk mówi

    kluby z wiosek w powiecie bilgorajskim maja większe aspiracje niż klub z Biłgoraja. Grom różaniec IV liga, obsza z szansą na IV ligę, Majdan stary też czołówka. Wiem że na wioskach dają dobre pieniądze za granie i tam uciekają młodzi kopacze ale bez przesady… IV liga w Biłgoraju to powinno być minimum

Zostaw odpowiedź