- Reklama -

Lider innowacji

W czwartek, 20 kwietnia, w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta gala jubileuszowej piątej edycji Projektu Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" i Konkursu "Lider Innowacji" 2017. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ otrzymało tam pierwsze wyróżnienie w kategorii szkoła – Lider Innowacji, tak samo w kategorii Dyrektor – Lider innowacji pierwsze wyróżnienie otrzymał Marian Klecha dyrektor liceum. Tytuł Innowacyjnej Biblioteki zdobyła biblioteka tej szkoły.

W kategorii Innowacyjna Inicjatywa pierwsze wyróżnienie otrzymało także Liceum Ogólnokształcące im. ONZ za inicjatywę naukową pt. "Kreatywni w Trójwymiarze".

- Reklama -

Jubileuszowa edycja projektu była też okazją do uhonorowania Tytułem "Szkoła Innowacji – Grand Prix 2012-2017" szkół, które w dotychczasowych edycjach otrzymały łącznie po 5 tytułów "Lider Innowacji" w różnych kategoriach konkursowych. Tytuł ten także otrzymało Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.

Certyfikat "Szkoła Innowacji 2017" otrzymały dwie biłgorajskie szkoły: Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju oraz Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.