- Reklama -

- Reklama -

Liczy się pomysł!

- Reklama -

Jeśli macie czas i pomysły na działanie, widzicie konkretną potrzebę swojej dzielnicy, szkoły, fundacji – to jest czas, aby zgłosić się do nas! Spółka Model Opakowania ogłasza nabór wniosków do kolejnej edycji Funduszu Grantowego.

Reprezentujesz organizację pozarządową, aktywnie działającą na rzecz swojej społeczności lokalnej? Masz pomysł na kolejne projekty? Zgłoś się do nas. Jeśli celem tych inicjatyw jest rozwój pasji, talentów czy zainteresowań dzieci i młodzieży, masz spore szanse, że pomożemy Ci w ich realizacji.

Aktywizacja lokalnych społeczności, inspirowanie ich do podejmowania działań na rzecz najmłodszych, które na stałe znajdą odzwierciedlenie w ich postawach i umiejętnościach to najważniejsze cele polityki sponsoringowej firmy Model Opakowania Sp. z o.o. Spółka od 20 lat ściśle współpracuje z organizacjami lokalnymi w ramach specjalnego Funduszu Grantowego. W tym roku dzięki tej kooperacji odbyły się m.in. warsztaty sztuki ludowej, turnieje piłkarskie, debata oxfordzka.

- Reklama -

Model co roku wspiera także imprezy turystyczno-rekreacyjne PTTK czy organizację „Dnia Jesiennego Liścia” w Szkole Podstawowej nr 5.

Szczegółowe informacje na temat funduszu oraz formularz wniosku o wsparcie dostępne są na stronie internetowej firmy, www.modelgroup.com, w zakładce Dokumenty (http://www.modelgroup.com/pl/downloads-pl/documents). O dofinansowanie mogą ubiegać się stowarzyszenia, organizacje, grupy nieformalne, szkoły oraz instytucje funkcjonujące na terenie powiatu biłgorajskiego.
Na wnioski czekamy do 1 grudnia 2018 r. Na wybór projektów, w które zaangażuje się w 2019 r. Model Opakowania, wpływ będzie miała głównie ich tematyka oraz korzyści, jakie przyniosą całej społeczności lokalnej i ich trwałość.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.