- Reklama -

Licytuj, nie wychodząc z domu

Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał WOŚP. Przypominamy, że w tym roku wyjątkowo odbędzie się on pod koniec miesiąca, 31 stycznia. Jednak już teraz można wspomagać Orkiestrę poprzez przekazywanie rzeczy, talonów na licytację, a także poprzez udział w licytacjach za pośrednictwem Sztabu WOŚP Biłgoraj na facebookowym profilu.

Zakończenie licytacji 28 stycznia o godz. 14.00. W tym roku po raz pierwszy możemy wspomagać także Orkiestrę, robiąc przelew bezpośrednio do eSkarbonki. Szczegóły na fanpage’u Sztab WOŚP Biłgoraj.

Obecnie na fanpage’u Sztab WOŚP Biłgoraj można licytować tradycyjnie gadżety przysłane z Fundacji Jurka Owsiaka oraz przedmioty przekazane przez darczyńców. Wśród nich: wiele ciekawych tytułów książek, płyty zespołu Łydka Grubasa z autografami, skórzany wizytownik, obrazy, rękodzieło i inne. Osoby, które chciałyby jeszcze przekazać przedmioty na licytacje, zapraszamy do kontaktu pod
nr tel. 501 186 843. Środki zebrane podczas tegorocznego Finału będą przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

- Reklama -

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.