- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Licytacje dla Benia trwają

Do 29 grudnia trwają licytacje na rzecz chorego na nowotwór Beniamina z Majdanu Nowego. Licytować można na profilu Rady Rodziców szkoły w Majdanie Starym.

Jakiś czas temu zgłosił się do mnie Tomasz Skwarek, naczelnik OSP w Majdanie Starym, z propozycją współorganizacji zbiórki złomu metali kolorowych na rzecz chorego Benia. Jest to synek naszej koleżanki, więc od razu zgodziłam się, aby pomóc. Wsparły mnie koleżanki i znajomi – mówi Katarzyna Kapica, przewodnicząca Rady.

Pomysł był taki, aby każdy przyniósł kilka puszek po napojach lub inny złom. Sprzedane metale miały pomóc w rehabilitacji chłopczyka. Równocześnie zrodził się pomysł, aby uruchomić licytacje charytatywne. Koleżanka z Rady Rodziców Renata Pałubska przeznaczyła na ten cel przepiękny domek z piernika, a następne osoby kolejne przedmioty.
Obecnie na profilu Rady Rodziców w mediach społecznościowych trwa licytacja blisko 30 przedmiotów. Są to nowe ubrania, biżuteria, rękodzieło, zabawki i ozdoby bożonarodzeniowe.

- Reklama -

Link do licytacji tu:

https://www.facebook.com/rada.rodzicow.927

Licytacje trwają do 29 grudnia, a cały dochód będzie przeznaczony na pomoc dla chłopczyka.
– Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w licytacjach i jednocześnie dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom, szczególnie strażakom z OSP – dodaje Katarzyna Kapica.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.