Licealiada w Biszczy (wyniki)
Pod koniec września nad zalewem Biszcza-Żary odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Młodzieży i Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Pod koniec września nad zalewem Biszcza-Żary odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Młodzieży i Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Po dwie najlepsze sztafety uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego, który również odbędzie się na tych samych trasach biegowych 12 października.
- SP nr 1 w Biłgoraju – op. Agnieszka Jurałowicz
- SP w Majdanie Nepryskim – op. Piotr Gontarz
- SP w Turobinie – op. Bartłomiej Kowalik
- SP w Lipinach Dolnych – op. Krzysztof Rzeźnik
- SP w Aleksandrowie – Łukasz Gancarz
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
- SP nr 1 w Biłgoraju – op. Łukasz Mazurek
- SP nr 5 w Biłgoraju – op. Robert Skakuj
- SP w Tarnogrodzie – op. Krzysztof Tarnowski
- SP w Turobinie – op. Jolanta Kozina
- SP w Aleksandrowie – op. Łukasz Gancarz
- SP w Lipinach Dolnych – op. Krzysztof Rzeźnik
- SP nr 1 w Biłgoraju – op. Agnieszka Jurałowicz
- SP w Tarnogrodzie – op. Krzysztof Tarnowski
- SP nr 5 w Biłgoraju – op. Aleksandra Gontarz
- SP w Turobinie – op. Jolanta Kozina
- SP w Aleksandrowie – op. Artur Parzych
- SP w Majdanie Nepryskim – op. Piotr Gontarz
- SP nr 1 w Biłgoraju – op. Łukasz Mazurek
- SP Tarnogrodzie – op. Krzysztof Tarnowski
- SP w Aleksandrowie – Artur Parzych
- SP w Turobinie – op. Bartłomiej Kowalik
- Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – op. Ireneusz Zarczuk
- I LO im. ONZ w Biłgoraju – op. Izabela Skakuj
- Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju – op. Agnieszka Iwanek
- Katolickie LO w Biłgoraju – op. Justyna Wachowicz
- Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju – op. Adam Osuch
- Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – op. Krzysztof Blicharz
- Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – op. Paweł Misiągiewicz
- I LO im. ONZ w Biłgoraju – op. Krzysztof Litwiniuk
- Katolickie LO w Biłgoraju