- Reklama -

Letnie Kino z dobrym filmem

Dziś rozpoczyna się Letnie Kino z dobrym filmem.  W tym roku połączone będzie z akcją charytatywną. 

Filmy przeznaczone są zarówno dla młodzieży, małżeństw, jak i dla całych rodzin. Organizatorzy zapewniają widzom leżaki oraz zadbają o ich bezpieczeństwo poprzez spełnienie wszelkich warunków sanitarno-epidemiologicznych. Wstęp na projekcję jest bezpłatny, a w programie tego przedsięwzięcia zaplanowane są następujące filmy:

- Reklama -

– Jest to pomysł Fundacji Gaudium et Spes działającej przy naszej parafii. Jest to pomysł na to, aby spędzić trzy wieczory z dobrym filmem, aby ten czas jak najlepiej wykorzystać – mówi ks. Krystian Bordzań, organizator, wikariusz w parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. – Chciałbym bardzo serdecznie wszystkich zaprosić na projekcje filmowe w plenerze. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby umocnić swoją wiarę i na pewno wyjdzie z takim przeświadczeniem, że ten czas był dobrze przeżyty – zapewnia kapłan.

Letnie Kino z dobrym filmem gromadzi mieszkańców miasta i powiatu biłgorajskiego na pokazach produkcji filmowych niosących przesłanie prawdy, dobra i piękna. Podczas tegorocznego przeglądu zostaną zaprezentowane trzy filmy: „Miłość i miłosierdzie”, „Dziewczyna z netu” i „Chata”. W czasie trwania letniego kina będą także zbierane pieniądze na operację serca Filipka Sobczuka w Szpitalu Uniwersyteckim w Münster.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.