- Reklama -

- Reklama -

„Leśnik” najlepszy

Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju został złotym medalistą jubileuszowych XXV Mistrzostw Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej chłopców. W zawodach, które tradycyjnie odbyły się w Starym Sączu, nasi zawodnicy pokonali gospodarzy Technikum Leśne w Starym Sączu i Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku w setach 3:0. W meczu o złoto zwyciężyli z Zespołem Szkół Leśnych w Miliczu 2:1.

Wśród czterech najlepszych zawodników mistrzostw aż trzech to reprezentanci naszej szkoły. Najlepszym broniącym został Norbert Kubrak, a najlepiej rozgrywającym Łukasz Mazurek. Tytuł MVP – najbardziej wartościowego zawodnika otrzymał Dawid Drabik.

- Reklama -

Skład drużyny: Wojciech Mielniczek, Dawid Drabik, Paweł Zielonka, Łukasz Mazurek, Krzysztof Miś, Grzegorz Januszko, Marcin Bryła, Sebastian Nizio, Norbert Kubrak, Mateusz Samuła, Mateusz Sakowicz, Adrian Grzebieniak, Karol Mokrzycki.

Trener drużyny Jacek Grabias.

W 25-letniej historii mistrzostw najwięcej zwycięstw (aż 8) miała drużyna z Biłgoraja. Dwa razy mistrzostwo zdobyła trenowana przez Jana Lalika i 6 razy przez trenera Jacka Grabiasa.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.