- Reklama -

- Reklama -

„Leśnicy” obronili tytuł

Wystartowało 10 reprezentacji z województwa lubelskiego. Zawody rozegrane zostały systemem grupowym. Uczestników w wyniku losowania podzielono na trzy grupy. ZSL w Biłgoraju zmierzył się w grupie z Zespołem Szkół w Potoczku i pokonał go 5:0 oraz ze szkołą z Klementowic, którą pokonał 5:1. Następnie zwycięzcy grup utworzyli grupę finałową, do której oprócz Biłgoraja awansowały jeszcze reprezentacje Różańca i Nałęczowa. Z tymi rywalami „Leśnik” poradził sobie znakomicie, pokonując odpowiednio 4:0 i 3:0 jedną i drugą szkołę. Tytuł mistrza województwa pozostaje w Biłgoraju.   

- Reklama -

W zespole biłgorajskim wyróżniającą się postacią był kapitan drużyny Kamil Śnieżyński, który został „królem strzelców” oraz zdobył bezapelacyjny tytuł najwszechstronniejszego zawodnika turnieju.             

Zespół Szkół Leśnych reprezentowali: Kamil Śnieżyński, Kamil Niewielski, Mateusz Serafin, Norbert Kubrak, Damian Ochab, Patryk Podgórni, Norbert Swatowski, Paweł Kalin, Patryk Zbroniec, Piotr Dubel, Piotr Krawczyk oraz Konrad Pliszka.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.