- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Legenda Łady wraca do Biłgoraja

Ireneusz Zarczuk, żywa legenda Łady Biłgoraj, były piłkarz i trener biało-niebieskich, wraca do Biłgoraja. Zasiądzie na ławce trenerskiej, choć tym razem jako ... szkoleniowiec Janowianki Janów Lubelski. W weekend, piłkarze z Janowa postawili kropkę nad "i" i podobnie jak Łada, zagrają w nowym sezonie w IV lidze.

- Reklama -

W lubelskiej okręgówce, już wcześniej awans zapewnił sobie KS Drzewce. A, że po reorganizacji lig, z tej grupy awansują do IV ligi dwa zespoły, to drugim będzie prowadzona przez Ireneusza Zarczuka – Janowianka Janów Lubelski. Zespół trenowany przez związanego z Biłgorajem szkoleniowca, z 27 rozegranych spotkań przegrał tylko raz. Janowianka przegrała na wyjeździe z KS Drzewce, 2:4. Jesienią, w pierwszym meczu obu zespołów był remis 0:0.

Teraz, były piłkarz i szkoleniowiec Łady, przyjedzie do Biłgoraja, ale usiądzie na ławce z napisem „goście”. Gratulujemy awansu do IV ligi trenerze!

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Obserwator mówi

    Błękitni i Grom wypadli z IV ligi i już są nowi na to miejsce. Wszystko zależy od kasy. Skąpy ,,róbel” nic nie dał i są tego efekty …

  2. Anonim mówi

    Co to znaczy „Wraca”? Irek ciągle w Biłgoraju mieszka, jest nauczycielem w,f. w ZSBiO!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.