przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Łada w sobotę wraca do gry

Aż dwa mecze zagrają w sobotę piłkarze Łady 1945 Biłgoraj. Oba na swoim stadionie przy ul.Targowej i na oba wstęp jest wolny. Podopieczni Jarosława Czarnieckiego przygotowują się do nowego sezonu w zamojskiej klasie okręgowej, który rozpocznie się w weekend (13-14 sierpnia). Dlaczego w sobotę aż dwa mecze?

- Reklama -

O godzinie 15:30 mecz Pucharu Starosty, czyli rywalizacji o piłkarski Puchar Polski na tym lokalnym, najniższym szczeblu. Tuż po tym spotkaniu o 17:30 zapewne inne jedenastka Łady rozpocznie spotkanie kontrolne z Gryfem Gminą Zamość.

⏱ 15:30 – Pucharowy mecz z Victorią Łukowa
⏱ 17:30 – Sparing z IV-ligowym Gryfem Gmina Zamość

W kadrze klubu z Biłgoraja doszło do prawdziwej rewolucji. Siedmiu nowych piłkarzy ma pomóc w realizacji celu, jakim jest awans do IV ligi. W minioną środę w ostatnim meczu kontrolnym, Grom Różaniec wygrał z Ładą 3:1. Trener Jarosław Czarniecki z różnych powodów nie mógł  jednak skorzystać z Patryka Dorosza, Michała Skiby, Antona Alfimova, Kamila Hanasa, Dawida Piecha, Damiana Chmury, Mariusza Szarlipa i Damiana Kupca. Mimo to, do gry zostało desygnowanych 21 zawodników w tym czterech graczy testowanych.

 

Grom Różaniec – Łada Biłgoraj 3:1 (1:1)

Bramki:
Grom 3′ 66′, 74′ – Jakub Kołodziej 11′.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Skład (1 połowa):
Ivan Kravets – Bartłomiej Kutryn, Dariusz Kuliński, Dawid Konopka, zawodnik testowany I – Tomasz Zwolak, Aleksei Goncharevich, Jakub Kołodziej, zawodnik testowany II – Paweł Nawrocki, Mykoła Cherniuk.

Skład (2 połowa):
Ivan Kravets – Jakub Kapuśniak, Bartłomiej Myszak, Jakub Siembida, zawodnik testowany III – Rafał Kutyła, Paweł Konopka, Adam Pawluk, zawodnik testowany IV – Michał Skubis, Maksymilian Kubik.

info: ladabilgoraj.lbl.pl

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.