kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Łada w drodze po piłkarski Puchar Polski. To już dziś!

Dwa kroki dzielą Ładę 1945 Biłgoraj od zdobycia piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa lubelskiego. Ten pierwszy, czyli mecz półfinałowy już dziś na stadionie przy ulicy Targowej. Rywalem będzie Stat Krasnystaw, z którym biało-niebiescy w sobotę w meczu ligowym przegrali na wyjeździe 3:0. Kibice piłkarscy z Biłgoraja i okolic udowodnią, że są? Początek meczu o godzinie 17:00, a zdjęcia natychmiast w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

Środa 29 maja! Widzimy się na Targowej 15. Jest to dogodna okazja, gdyż wielu z Was ma długi weekend i wolne od wszelkich codziennych obowiązków. Wykorzystajmy to i zbudujmy dobrą frekwencję. Wspólnie pomożemy biało-niebieskim odnieść zwycięstwo – apeluje Łada.

Beniaminek z Biłgoraja absolutnie zasługuje na doping i wsparcie, bo z drzwiami wszedł do IV ligi i na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zajmuje piąte miejsce. Ale to liga, a mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Tu nie ma kalkulowania i grania na remis, bo jeden mecz musi wskazać zwycięzcę i zespół, który zagra w finale wojewódzkim piłkarskiego Pucharu Polski.

urząd MArszałkowski projekt
Mecz pomiędzy Ładą 1945 Biłgoraj, a Startem 1944 Krasnystaw, będzie organizowany jako impreza niemasowa z ograniczoną liczbą kibiców (999 osób):
-Informujemy ponadto, że ze względu na duże koszty organizacji dodatkowego meczu, karnety zakupione przez kibiców na mecze ligowe, nie upoważniają do udziału w meczach pucharowych – przekazuje klub z Biłgoraja.

 

Jakie nastroje w obozie rywali?

– Zespół trenera Marka Kwietnia myślami jest już przy meczu w Biłgoraju. Pierwszy raz w swojej 80- letniej historii krasnostawianie mają szansę drugi raz z rzędu zdobyć wojewódzkie trofeum i ponownie reprezentować lubelskie w rozgrywkach centralnych. Mobilizacja zarówno u piłkarzy jak i kibiców jest ogromna, dlatego mamy nadzieję, że misja ,,półfinał’’ zakończy się powodzeniem.Nie jest tajemnicą, że Start nie do końca ,,leży’’ zespołowi Łady. Dwa mecze ligowe podopieczni trenera Pawła Babiarza dosyć wyraźnie przegrali. Spotkania pucharowe rządzą się jednak własnymi prawami i wyzwalają w zawodnikach dodatkową motywację. Tej z pewnością drużynie z Biłgoraja nie zabraknie i na własnym stadionie będą chcieli przełamać się w meczach ze Startem i dać sobie szansę powalczyć w finale o trofeum – komentuje tuż przed meczem klub z Krasnegostawu.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski

Łada BiłgorajStart Krasnystaw
29.05.2024 (środa)
godzina:17.00
stadion: Targowa 15

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.