kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Łada pogoni rezerwy pierwszoligowca?

Plakaty w Biłgoraju już są. Pora zrobić z nich użytek i w niedzielne popołudnie przyjść na stadion przy ulicy Targowej: - Jutrzejszym spotkaniem kończymy długi weekend majowy. Przeciwnikiem będzie druga drużyna Górnika Łęczna - zapowiada klub. Mecz jest o 17:00, a Łada pnie się w górę w tabeli IV ligi piłkarskiej. Na razie jest piąta, ale do trzeciej Stali Kraśnik traci tylko 3 punkty!

- Reklama -

Biało-niebiescy na wiosnę zaskakują. Podopieczni Pawła Babiarza nie ponieśli porażki już od ośmiu spotkań (ostatnia na inaugurację wiosny, 17 marca u siebie z Tomasovią 1:3). W rundzie rewanżowej Łada wygrała już sześć razy, do tego dochodzą dwa remisy.

Efekt jest taki, że to co niektórym wydawało się mało realne, stało się faktem, bo Łada dogoniła ścisłą czwartoligową czołówkę. Mało tego, od trzeciego miejsca w IV lidze dzielą ją tylko trzy punkty! Biorąc pod uwagę, że w ten weekend Stal Kraśnik gra z Tomasovią, a Start Krasnystaw wyjeżdża do Opola Lubelskiego, to już po tej kolejce może być jeszcze lepiej.

urząd MArszałkowski projekt

Trzeba tylko … drobnostka pokonać rezerwy Górnika Łęczna. Absolutnie zadanie wykonalne, bo już jesienią było blisko na boisku w Łęcznej. Do przerwy biłgorajanie prowadzili w Łęcznej 2:1, po bramkach Pawła Nawrockiego i Patryka Dorosza. Ostatecznie rezerwy Górnika Łęczna wygrały 3:2. Po 26 kolejkach drugi garnitur pierwszoligowca zajmuje 11 miejsce, choć nieoficjalnie słychać, że do Biłgoraja goście przyjadą poważnie wzmocnieni zawodnikami z pierwszego składu.

 

Niedzielny mecz Łada 1945 Biłgoraj – Górnik II Łęczna o godzinie 17:00, na stadionie przy ul.Targowej. Zdjęcia i relacja oczywiście natychmiast w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.