Łada gra z Unią Hrubieszów. Oto wynik i zdjęcia

W Biłgoraju trwa mecz piłkarskiej zamojskiej klasy okręgowej. Łada 1945 Biłgoraj walczy z Unią Hrubieszów. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania. A jaki wynik?

Na razie nie mamy zbyt dobrych wiadomości. Łada 1945 do przerwy przegrywa z Unią Hrubieszów 0:1. Bramka dla Unii padła w 18 minucie. Zespół z Hrubieszowa jest w tym meczu gospodarzem, choć mecz rozgrywany jest na boisku w Biłgoraju.

Skład Łady:
Anton Alfimov – Kamil Hanas, Dariusz Kuliński, Damian Chmura, Jakub Siembida – Maksymilian Kubik, Michał Skiba, Aleksei Goncharevich, Mykoła Cherniuk – Adam Pawluk – Patryk Dorosz.

To czwarta kolejka zamojskiej klasy okręgowej. Wszystkie trzy dotychczasowe mecze, podopieczni Jarosława Czarnieckiego wygrali. Jak będzie teraz?