kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Łada Biłgoraj zaczęła przygotowania. I są zmiany (foto)

Piłkarze czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Pod wodzą nowego trenera Marcina Zająca spotkali się na pierwszych zajęciach na obiektach OSiR. Zmian ma być więcej, bo na treningu było pięciu nowych zawodników: - Wkrótce mają pojawić się kolejni, których będziemy obserwować - mówi nam szkoleniowiec. A rozmowy trwają m.in. z ... królem strzelców IV ligi.

- Reklama -

Jak pierwsze wrażenia po spotkaniu z nowym zespołem?

Pierwszy trening to testy wydolnościowe i wytrzymałości.Chcemy zobaczyć w jakim miejscu są zawodnicy i na co przede wszystkim musimy położyć nacisk. Na wnioski i spostrzeżenia musimy chwilę zaczekać. Na razie poznajemy się z drużyną, więc spokojnie do tematu podchodzimy.

urząd MArszałkowski projekt

Kogo zabrakło na treningu i kto żegna się z Ładą?

Dwóch zawodników. Michał Skiba i Paweł Nawrocki przekazali, że mają inne plany i nie zagrają w barwach Łady w nowym sezonie.Ich na naszym pierwszym treningu już nie było. Nie było też kontuzjowanych zawodników, ale żaden z nich nie zadeklarował, że chce odejść.

Ktoś wraca z wypożyczenia? Bo Łada oddała kilku zawodników do innych klubów.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Tak. Na zajęciach był z nami Maciej Cynka, który wrócił z wypożyczenia. Zostaje z nami, będziemy go obserwować i będzie walczył o miejsce w kadrze na nadchodzący sezon. Podjął wyzwanie, stawił się na pierwszym treningu i uważam, że wyraża chęć, żeby walczyć o miejsce w Ładzie Biłgoraj.

To teraz najważniejsze. Ilu nowych zawodników na pierwszym treningu Łady?

Pięć nowych twarzy. Nazwisk nie mogę jeszcze podawać, bo rozmowy z tymi zawodnikami trwają. Jeden jest z wyższej ligi niż czwarta, jeden z tej samej ligi, był junior z jednej z akademii piłkarskich z Lublina, ale są też wyróżniający się zawodnicy z niższych lig.

Jakieś wzmocnienia z Lublina jeszcze będą?

Nie można wykluczyć. Na kolejnych treningach będziemy obserwować też innych zawodników. Nie ukrywam, że rozmawiamy i pracujemy nad tym, żeby pojawiły się nowe osoby.

Na jakich pozycjach Łada przede wszystkim potrzebuje wzmocnień?

Na pewno na pozycji napastnika. Być może skrzydłowy i być może obrońca.

Tak szczerze. To prawda, że król strzelców IV ligi Jurij Perin może wrócić z Janowianki do Biłgoraja?

To już bardziej pytanie do działaczy Łady, którzy rozmawiają z zawodnikami.

Z Perinem też rozmawiają?

Z tego co wiem, z Perinem też. Można powiedzieć, że jakieś rozmowy z tym zawodnikiem się odbyły, natomiast na ten moment konkretów żadnych nie ma. Decyzja jest i po stronie zawodnika i po stronie zarządu Łady.

Ile treningów ma Łada w tym tygodniu?

Pięć.

Ile?!

Od poniedziałku trenujemy codziennie. Pięć treningów w tym tygodniu i w sobotę gramy pierwszy mecz sparingowy z Sokołem Sieniawa. O godzinie 11:00 na boisku w Sieniawie. Możliwe, że będziemy testować i obserwować kolejnych kandydatów do wzmocnienia Łady.

 

 

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Qwe mówi

  zaciąg Lubelski nadchodzi . nie chcę myśleć co będzie jak skończą się pieniądze . taka polityka kadrowa normalna nie jest .

 2. Obiektywny mówi

  luuudzie! do tej amatorskiej ligi nie ma się go przygotowywać, wystarczy nie chlac i nie palić, a jak ktoś ma dwie lewe nogi to i tak piłkarza z niego nie będzie, co tam przygotować???? bieganie po przekątnej? kopanie z 16 stki? skip a b i c? rozstawianie pachołków?

  1. Jerzy mówi

   Niezła odklejka, ciekawe jak ty byś wybiegał 90 minut w tej amatorskiej lidze bez przygotowań

   1. Zawodowy A KLASOWY mówi

    nie każdy przebiegnie maraton choćby 30 lat trenował, także kto ma przebiec to przebiegnie 90 a jak nie to die zmieni.. ot

 3. Anonim mówi

  A gdzie zawodnicy ze słynnej Akademi Lady Biłgoraj ? Co z nimi ?

 4. Anonim mówi

  Coś mi się zdaje, że Cynka nie jest zawodnikiem Łady

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.