- Reklama -

- Reklama -

Łada Biłgoraj z propozycją dla kibiców. Są nagrody

Łada 1945 Biłgoraj ma nową propozycję dla swoich kibiców. To comiesięczna zabawa, która z jednej strony na wspierać działalność klubu, a jednocześnie do wygrania będą cenne nagrody. Na czym polega akcja?

- Reklama -

Żeby wziąć udział w zabawie należy wpłacić na konto klubu (konto nr 66 9602 0007 0014 2801 2000 0001) co najmniej 10 zł, wpisując w tytule przelewu „darowizna na cele statutowe, e-mail: ……”. Każde 10 zł wpłacone na konto Łady 1945 Biłgoraj to 1 głos.

W ciągu 10 dni od zakończenia danego miesiąca spośród wszystkich osób, które dokonały darowizny w danym miesiącu, klub wylosuje nagrodę. Ze zwycięzcą skontaktuje się mailem, który będzie podany w tytule przelewu, dlatego tak istotne jest jego prawidłowe podanie.

-Każde 10 zł to jeden głos, a więc darowizna w wysokości np. 50 zł to 5 głosów w losowaniu w danym miesiącu. Pierwsze losowanie już na początku kwietnia, dlatego na darowizny czekamy do 31 marca.Nagroda będzie niespodzianką, a tajemnicę odkryjemy zaraz po zakończeniu danego miesiąca. Zapewniamy, że nagrody będą wartościowe i atrakcyjne! Każde losowanie odbędzie się w obecności zarządu lub pracowników klubu i będzie rejestrowane w formacie video dla celów dowodowych. informuje Łada Biłgoraj.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.