- Reklama -

- Reklama -

Łada Biłgoraj wznawia dziś przygotowania

Piłkarze czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj wznawiają dziś przygotowania do nowego sezonu. W zmienionym składzie. - Dwóch zawodników zgłosiło, że chcą opuścić zespół - mówi nam trener Marcin Zając. Pierwsze zajęcia o godzinie 17:00.

- Reklama -

Ostatni mecz ligowy piłkarze Łady rozegrali w połowie czerwca. Finisz sezonu był niezwykle udany, bo biało-niebiescy zakończyli sezon na czwartym miejscu. Mimo dobrego wyniku, trener Paweł Babiarz zdecydował się odejść i zgodnie z oczekiwaniami będzie prowadził klub z rodzinnego Tomaszowa Lubelskiego. Zespół Łady już pod wodzą nowego szkoleniowca z Lublina, rozpoczął przygotowania do sezonu 2024/2025.

W koszulce Łady nie zagrają już Michał Skiba i Paweł Nawrocki, którzy zadeklarowali, że opuszczają zespół. Pierwszy to wychowanek TKS Tomasovii Tomaszów Lubelski i wielce prawdopodobne, że pójdzie za swoim dotychczasowym trenerem. I to póki co jedyne odejścia z Biłgoraja i to zgłoszone przez samych zawodników, choć niewykluczone, że sztab trenerski da wolną rękę w poszukiwaniu klubu jeszcze innym piłkarzom z dotychczasowej kadry.
urząd MArszałkowski projekt
Kto z nowych twarzy na pierwszych zajęciach?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Nie można wykluczyć, że wzmocnienia przyjadą z Lublina:

– Ja będę regularnie podróżował na trasie Lublin – Biłgoraj, podobnie mój asystent Paweł Kurzyna. Jest duże prawdopodobieństwo, że jeszcze ktoś z Lublina będzie z nami do Biłgoraja jeździł. Powiem tak. Rozmowy trwają i możliwe, że będą z nami też inne nowe twarze związane z Lublinem. Listę z nazwiskami potencjalnych kandydatów przekazałem działaczom Łady. Nawet mogę powiedzieć, że też prowadzę pewne rozmowy – przekazał Nowej Gazecie Biłgorajskiej, trener Marcin Zając.

O szczegółach będziemy informować w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Zaglądajcie na www.gazetabilgoraj.pl.  Pierwszy mecz kontrolny piłkarze Łady rozegrają w najbliższą sobotę z Sokołem Sieniawa.

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.