- Reklama -

- Reklama -

Łada Biłgoraj gra z Gromem Różaniec

Bardzo interesująco zapowiada się sobotni sparing piłkarski, który zostanie rozegrany - jak większość, na sztucznym boisku w Majdanie Starym. Czwartoligowy Grom Różaniec zmierzy się z liderem zamojskiej klasy okręgowej, Ładą 1945 Biłgoraj. Początek spotkania w sobotę (11.02) o godzinie 12:00. W obu zespołach mają być testowani nowi piłkarze.

- Reklama -

Dla Gromu będzie to drugi mecz kontrolny. W pierwszym, podopieczni Dariusza Majchera pokonali Janowiankę Janów Lubelski 3:2 (1:0). Grom zagrał w tym spotkaniu w składzie: Wojciech Markowicz, Wojciech Lis, Michał Mielniczek, Kamil Przybysławski, Jacek Podolak, Dawid Pigan, Arek Kwiatkowski, Volodymyr Halych, Wojciech Kos, Kamil Kaproń, Jakub Stefan oraz Patryk Wróbel, Mikołaj Kula, Jakub Paćkowski, Robert Bodek, Grzegorz Działo, Norbert Parzych, Michał Bukowiński, Maciej Gałka.

Łada 1945 Biłgoraj ma już za sobą dwa sparingi. Biłgorajanie przegrali ze Świdniczanką Świdnik 1:6 i zremisowali z Huczwą Tyszowce 4:4. W sobotnim meczu, trener Jarosław Czarniecki będzie obserwował testowanych piłkarzy:

- Reklama -

-Trenuje z nami Karol Misiarz ze Stali Kraśnik. Zależy nam na tym zawodniku i chcemy go sprowadzić do Łady. To byłoby ewentualnie takie znaczące wzmocnienie. Trenuje z nami też Dziuba, to jest młody chłopak z Kraśnika. Melodia przyszłości, ale będziemy go obserwować. I chyba wszystko. Plus oczywiście juniorzy z Biłgoraja. Kilku młodych zdolnych chłopaków dołączyłem do pierwszego zespołu i niech się ogrywają. Myślę, że nawet 24-25 osób będzie w kadrze – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, szkoleniowiec Łady.

fot: Świdniczanka Świdnik

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.