- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Łada 1945 Biłgoraj chce wygrać w Lublinie

Piłkarze Łady 1945 Biłgoraj walczą dziś o punkty w Lublinie z rezerwami Motoru. To 21 kolejka IV ligi piłkarskiej: - Z rezerwami Motoru przegraliśmy u siebie w sierpniu 1:2 i będziemy chcieli w Lublinie zrewanżować się za porażkę – zapowiada szkoleniowiec Łady, Paweł Babiarz. Początek meczu przy Alejach Zygmuntowskich już o godzinie 11:00. Szanse na punkty jak najbardziej są, bo zaplecze pierwszoligowego Motoru, na wiosnę gra wyjątkowo słabo.

- Reklama -

Za nami trzy kolejki rundy rewanżowej w IV lidze piłkarskiej.  Na wiosnę Łada przegrała z Tomasovią 1:3, zremisowała ze Stalą w Kraśniku 1:1 i w ostatniej serii spotkań, pokonała u siebie wicelidera – Lewart Lubartów 1:0. Podopieczni Pawła Babiarza zajmują w tej chwili szóste miejsce w tabeli.

Rezerwy Motoru na wiosnę radzą sobie znacznie gorzej. Lublinianie przegrali w Opolu Lubelskim aż 8:1, przegrali u siebie z walczącym o utrzymanie Granitem Bychawa 1:2 i w ostatni weekend zaledwie zremisowali na wyjeździe z ostatnim Gromem Kąkolewnica 1:1.

urząd MArszałkowski projekt

W sierpniu Łada 1945 podejmowała rezerwy Motoru na stadionie przy ul.Targowej:  – Z rezerwami Motoru przegraliśmy u siebie w sierpniu 1:2 i będziemy chcieli w Lublinie zrewanżować się za porażkę – zapowiada szkoleniowiec Łady, Paweł Babiarz.

Mecz Motor II Lublin – Łada 1945 Biłgoraj zostanie rozegrany na stadionie przy Al.Zygmuntowskich w Lublinie. Obejrzy go także grupa najwierniejszych kibiców z Biłgoraja. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Padree mówi

    łada wygrała 1-0

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.