Szkolenie język ang/niem/ros

Kupino.pl zaczyna działać na rynku polskim

Wszystkie oferty reklamowe w jednym miejscu? Tak, to możliwe! Dzięki stronie kupino.pl możesz na bieżąco śledzić promocje wszystkich sklepów.

Kupino.pl, to strona, na której znajdziemy aktualne gazetki promocyjne znanych i lubianych sieci handlowych w Polsce, takich jak Kaufland, Tesco, Carrefour, Auchan Biedronka, Lidl, Jysk, NettoRTV Euro AGD, Rossmann, Smyk czy Ikea. Jest to najlepsza baza gazetek i katalogów promocyjnych online w wersji PDF.

Serwis posiada bardzo atrakcyjną wyszukiwarkę, która umożliwia wyszukanie sklepu według branży. W zakładce „AGD i RTV” mamy 17 sklepów do wyboru, „Drogerie i perfumerie” – 21, „Dom i ogród” – 22, a „Hipermarkety i supermarkety” – 50. Są także inne kategorie, takie jak artykuły dziecięce i zabawki, artykuły motoryzacyjne, artykuły papiernicze, meble, obuwie, odzież, salony optyczne, sklepy zoologiczne czy sportowe.

Jest także możliwość wyszukiwania sklepu czy interesującego nas produktu po bezpośrednio haśle. Wystarczy w okienku wyszukiwarki wpisać odpowiednie słowo, a strona pokaże nam wszystkie możliwości.

Promocyjne katalogi przedstawione są w sposób graficzny i łatwe jest ich oglądanie. Wystarczy wejść na gazetkę interesującego nas sklepu, a zobaczymy aktualny folder z promocjami. Warto porównać oferty w kilku sklepach, gdyż zdarza się, że za te same produkty w różnych sieciach zapłacimy różne ceny. Mogą one różnić się nawet o 10 lub 30 procent.

Gazetki promocyjne są przede wszystkim jedną z głównych dróg komunikacji danej sieci sklepów z ich klientami. Proponowana w nich oferta promocyjna ma za zadanie zachęcić jak największą liczbę osób, potencjalnych klientów do zrobienia zakupów i skorzystania z atrakcyjnych promocji w wybranym sklepie.

Jedną z bardzo popularnych gazetek jest gazetka promocyjna sieci – Kaufland gazetka. W serwisie Kupino.pl jest aż 208 dodanych gazetek promocyjnych. Możemy przeglądać aktualne promocje lub śledzić archiwalne oferty.

Warto odwiedzić serwis Kupino.pl i sprawdzić ofertę interesującego nas sklepu. Bez wychodzenia z domu i spędzenia wielu godzin na poszukiwaniu najlepszej oferty, możemy bez problemu porównać ceny produktów w kilku sklepach bądź po prostu śledzić oferty i upolować okazję dla siebie.

Strona internetowa Kupino.pl sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, ceniących sobie czas i pieniądze. Dzięki opisywanej witrynie z łatwością znajdziemy najatrakcyjniejsze promocje i sprawnie zaplanujemy zakupy.

Kupino.pl jest to polski odpowiednik Kupi.cz, znanego czeskiego projektu agregującego zniżki. Kupi.cz rozszerza swój rynek na inne kraje, m.in. Polskę, Niemcy i Austrię. Działa już serwis kupino.de lub kupino.at.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.