- Reklama -

- Reklama -

Kupili uczniom prezent. To … frezarka

Nową frezarkę dostali właśnie uczniowie z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Za bardzo nie "pofrezują", bo zaraz będą wakacje, ale prezent nie ucieknie. Prezent kosztował ponad 40 tysięcy złotych, a frezarka trafiła do szkoły dzięki projektowi realizowanemu przez powiat biłgorajski.

- Reklama -

Piękna jest nazwa samego projektu, już nie mówiąc o urządzeniu. Uwaga: „Wysokie kompetencje pewna przyszłość uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”.

Tego typu frezarki CNC wykorzystuje się w niemal każdym rodzaju produkcji – zarówno małoseryjnej, jak i jednostkowej. Umożliwiają one tworzenie przedmiotów o skomplikowanych kształtach, z którymi nie radzą sobie konwencjonalne rodzaje frezarek.

- Reklama -

Frezarka CNC przeznaczona jest do pracy w materiałach takich jak drewno, sklejka, laminaty, OSB, MDF, HPL, PCV, plexa, plastiki i pochodne, tworzywa sztuczne, kompozyty np. Alucobond/ dibond, aluminium i stopy metali lekkich. Zakupiony sprzęt będzie niezastąpiony w praktycznej nauce zawodu uczniów biłgorajskiego „Elektryka”.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.