Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Kupiłeś węgiel? To teraz musisz … zadzwonić, albo napisać

Drodzy mieszkańcy Biłgoraja. Zanim ogrzejecie sobie domy preferencyjnie zakupionym węglem, to szybko do komputera. Burmistrz Biłgoraja apeluje do tych, którzy już dostali dodatek, albo chcą dostać - żeby wysłali maila. Nie żartujemy. Albo muszą zadzwonić i mają czas tylko do wtorku. Przekazujemy.

- Reklama -

Szanowni Mieszkańcy,

w celu rozpoznania faktycznych potrzeb w zakresie liczby chętnych mieszkańców zakupem „taniego węgla” dystrybuowanego przez Gminę Miasto Biłgoraj w ramach rządowego programu, uprzejmie proszę osoby, które ubiegają się o przyznanie dodatku węglowego oraz te, którym zostało przyznane to świadczenie, o złożenie deklaracji poprzez przekazanie dokładnego adresu swojej nieruchomości.

Powyższą deklarację można przekazać w nieprzekraczającym terminie do dnia 25 października 2022 r. (do godz. 12.00) za pośrednictwem e-maila na adres: wegiel@bilgoraj.pllub telefonicznie pod numer tel.: 84 686 96 14, 84 686 96 85, 84 686 96 21.

Burmistrz Miasta
Janusz Rosłan

 

 

 

 

foto: uodo.gov.pl

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Anonim mówi

    Co jeszcze w tym kraju głupiego wymyślą…jak to czytam to oczom nie wierzę. Jaki węgiel? to kupa miału i kamieni która palić się nie chce….sprowadzili do kraju odpad węglowy który nikt na całym świecie kupić nie chciał… ale dla wyborców PiSu to wielki międzynarodowy sukces… kiedy ten kraj się wreszcie obudzi….

  2. qz mówi

    Partia się nie chwali ale to jej zasługa.
    Wyznawcom pozostaje pogratulować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.