- Reklama -

- Reklama -

Kuba z Biłgoraja powalczy o 100 tysięcy!

Kuba Nizio z Biłgoraja powalczy o 100 000 zł w programie „Tak To Leciało” emitowanym w TVP 2. Po niespełna dekadzie na antenę Telewizji Polskiej wrócił znany i lubiany program „Tak To Leciało”, a jego nowym prowadzącym jest Sławomir oraz towarzysząca mu Kajra.

- Reklama -

Jednym z uczestników tego telewizyjnego show będzie Kuba Nizio pochodzący z Biłgoraja. Młody wokalista pomyślnie przeszedł casting do programu pokonując około 4 tysiące kandydatów, dzięki czemu jak sam mówi

„Realizuje swoją misję z dzieciństwa jednocześnie spełniając swoje marzenia” Pamietam do dziś, gdy jak byłem mały zawsze włączałem telewizor i gdy leciał program „Tak To Leciało” brałem pilot od telewizora, lub jakaś plastikowa butelkę i udawałem, że to mikrofon – śpiewając razem z uczestnikami tego show. Dziś stanąłem przed ogromna szansą i realizuje swoją misje, która wymyśliłem sobie gdy byłem dzieckiem, spełniając właśnie swoje marzenia. Nie mogę zdradzić zbyt wielu rzeczy, także zapraszam Wszystkich serdecznie do oglądania – mówi Kuba.

 

- Reklama -

 Emisja odcinku z Kubą odbędzie się w niedzielne popołudnie 2 października o godzinie 16:15 w TVP 2

- Reklama -

1 komentarz
  1. Jaro mówi

    Przecież on nie jest z Biłgoraja

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.