- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kuba Nizio z każdą nową piosenką odkrywa siebie

30 listopada na światło dzienne wyszedł najnowszy singiel Kuby Nizio – młodego wokalisty z Biłgoraja.

„Edit nie myślę” – tak zatytułowany jest świeżuteńki autorski utwór Kuby.

Obecnie Kuba mieszka w Warszawie, jest studentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Od wielu lat związany był z Młodzieżowym Domem Kultury oraz Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju. Dał się poznać publiczności, występując na licznych imprezach okolicznościowych na terenie powiatu i województwa. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym, dwukrotnym laureatem stypendium „WyModeluj swoje marzenia” oraz nagrody burmistrza miasta Biłgoraj za liczne osiągnięcia wokalne i artystyczne.

Edit nie myślę” – czas w życiu każdego człowieka odgrywa znaczącą rolę. To nie tylko tykające wskazówki zegara, to zbiór doświadczeń, które kształtują światopogląd danego człowieka. Młodość to czas, w którym szukamy swojej drogi, poznajemy samego siebie, dorastamy do wielu rzeczy, popełniamy większe bądź mniejsze błędy, ale przede wszystkim sami podejmujemy racjonalne decyzje. Człowiek często ulega pożądaniu emocjom, zdając sobie sprawę, że dane relacje mogą okazać się zgubne i tak brniemy w to dalej, ponieważ jesteśmy nienasyceni miłością. Jak to mówi pewne powiedzenie „Lepiej gonić króliczka, niż go złapać”.

– Przez jakiś czas było mnie trochę mniej w socjal mediach, zrezygnowałem też z wszelakich konkursów. Postanowiłem skupić się w pełni na tworzeniu autorskiego materiału. Ostatnie miesiące okazały się być bardzo sprzyjające mojemu muzycznemu rozwojowi. Powstało bardzo dużo materiałów, część z nich dostępna jest już na moich mediach społecznościowych takich jak Youtube czy chociażby na serwisach streamingowych: Spotify, Tidal, Itunes – mówi Kuba. – Z tego miejsca serdecznie zapraszam do wysłuchania! Mam wrażenie, że z każdą kolejną wydaną piosenką odkrywam nową cząstkę siebie, to jest piękne! – zachęca artysta.

- Reklama -

Singiel „Edit nie myślę” powstał przy współpracy z Lindą Świątczak. Natomiast zdjęcia do teledysku odbyły się w połowie listopada w Be Happy Museum w Poznaniu.

– Jesteśmy w trakcie przygotowania czegoś naprawdę wyjątkowego! – zapowiada Kuba Nizio. Z twórczością Kuby można zapoznać się klikając w linki poniżej.

Linki:
Teledysk na youtube.com
Utwór na mugo.pl
Utwór na spotify.com

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.