- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kuba Nizio w programie „Między Wisłą a Bugiem”

W piątkowy poranek 22 stycznia mieszkaniec naszego miasta Kuba Nizio gościnnie wystąpił w programie śniadaniowym „Między Wisłą a Bugiem”, emitowanym w TVP 3 Lublin.

- Reklama -

Audycję programu prowadzili prezenterzy Emilia Ziemnicka oraz Emil Paliwoda, to oni rozmawiali z Kubą o jego dokonaniach muzycznych na przestrzeni ostatnich lat, planach na przyszłość oraz pracy nad debiutancką płytą młodego wokalisty.

Kuba podczas wywiadu podkreślił, że przez ostatnie lata wiele się u niego zmieniło, był to czas szczególnego rozwoju młodego artysty, gdyż zaczął wydawać swoje autorskie piosenki, które do tej pory gromadził w „szufladzie”. Zdradził również, że inspiracją dla niego są ludzie, jego przyjaciele, mama, oraz inni artyści. Inspiracje czerpie również z wierszy, które bardzo często czyta.

- Reklama -

Podczas audycji programu Kuba wykonał dwa utwory w tym swój debiutancki singiel z roku 2020 pt. „Ujawnić Siebie” oraz piosenkę „Gdzieś” z repertuaru Alicji Szemplińskiej. Wywiad z Kubą obejrzeć można pod koniec siódmej minuty odcinka, w 2. minucie programu usłyszymy „Ujawnić siebie” natomiast wykonanie utworu pt. „Gdzieś” zobaczymy w 1:44:06. 

Cały odcinek programu „Między Wisłą, a Bugiem” z udziałem Kuby dostępny jest na stronie internetowej  TVP link poniżej:  https://www.tvp.pl/regiony-tvp/regiony/lublin/informacje/poranek-miedzy-wisla-i-bugiem/wideo/22-stycznia-2021/51921349

Red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.