Romańczuk kandydat Eurowybory

- Reklama -

- Reklama -

Kuba Nizio: Czekam na zaproszenie na koncert w Biłgoraju!

Młody biłgorajanin ma swoje pięć minut. W niedzielę wystąpi w programie "Tak to leciało!" w TVP2 i powalczy o 100 tysięcy złotych: - Do Biłgoraja bardzo lubię wracać i mam nadzieję, że jak tylko dostanę jakieś zaproszenie na koncert, to z wielką przyjemnością pojawię się i wystąpię w rodzinnym mieście - mówi w rozmowie z Nową Gazetą Biłgorajską. Szczegóły tylko u nas, tego inne "pseudoportale" raczej nie skopiują.

- Reklama -

Ty jesteś muzycznym samoukiem, czy ktoś trzyma nad tym śpiewaniem rękę?

Generalnie przez okres gimnazjum i liceum, ćwiczyłem śpiew w Zamościu na prywatnych zajęciach, a także w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, pod okiem pana Andrzeja Czernika. Uczestniczyłem też w różnych obozach wokalnych, prowadzonych m.in. przez aktorkę Teatru „Syrena” – Beatrycze Łukaszewską, w Kazimierzu Dolnym. Obecnie doszkalam się sam, choćby poprzez filmiki na youtube.Myślę, że jak sięgnę po nagrania sprzed kilku lat, to nieskromnie mówiąc słychać, że są postępy.

urząd MArszałkowski projekt

Mieszka w Warszawie, jest z Zamościa –  tak masz w swoich mediach społecznościowych.  To dlaczego ty nazywasz siebie biłgorajaninem?

Ja się urodziłem w Biłgoraju. Do tego studiuję w Lublinie, a pracuję i mieszkam od trzech lat w Warszawie. Tak to w tej chwili wygląda, taki troszeczkę misz-masz, ale ja całkiem lubię takie życie na walizkach.

Kiedy ty Kuba wystąpisz w Biłgoraju na jakimś koncercie?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

A ja bym bardzo chciał! Do Biłgoraja bardzo lubię wracać i mam nadzieję, że jak tylko dostanę jakieś zaproszenie na koncert, to z wielką przyjemnością się pojawię w rodzinnym mieście.

W niedzielę widzimy się w telewizji?

Bardzo gorąco zapraszam wszystkich znajomych przed telewizory, ale też ludzi, którzy po prostu chcą zobaczyć jak mi poszło. Program „Tak to leciało!” wraca do telewizji po wielu latach przerwy, a to jest program, który ja oglądałem jako dziecko i na którym się wychowałem. Teraz spełniam  moje marzenie i wystąpię w nim jako uczestnik. Trzymajcie za mnie kciuki i oglądajcie w niedzielę  2 października o godzinie 16:15 w TVP 2.  A tuż po programie opowiem wam o szczegółach. Jak to wyglądało, co się działo i co dalej planuję. O tym porozmawiamy w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.