- Reklama -

- Reklama -

Ktoś wyrzucił szczenię do rowu!

Tacy ludzie niestety też są. W miejscowości Wola Obszańska w gminie Obsza, ktoś wyrzucił do rowu małą suczkę szczeniaka. -Maluch jest wychudzony i zaniedbany. Kości żeber i kręgosłup widoczne gołym okiem. Szczeniaczek jest całkowicie oswojony i lgnie do ludzi - pokazuje Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Podaj Łapę". I prosi o pomoc.

- Reklama -

Sunia otrzymała imię Fasolka i trafiła do jednego z domów tymczasowych.
-Dziś czeka Fasolkę wizyta w gabinecie weterynaryjnym. Musimy karmić Fasolkę bardzo często małymi porcjami, by nie zaszkodzić jej organizmowi.Dziękujemy rodzinie z Woli Obszanskiej która zainteresowała się mała Fasolką i przetrzymała ją po znalezieniu w ciepłym miejscu- przekazują wolontariusze z Biłgoraja.
Dzięki Twojej darowiźnie 1.5 procenta możemy uratować Fasolkę i inne zwierzęta z ulicy. Wpisz KRS 0000082324 z dopiskiem ZWIERZĘTA w swoim zeznaniu podatkowym i wspomóż działania obrońców zwierząt. Dziękujemy.

 

- Reklama -

 

fot: BSOnZ „Podaj Łapę”

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ania mówi

    Śliczny piesek. Ludzie nie mają serca. Powinni być surowo karani za takie rzeczy. Może wtedy przestali by znęcać się nad zwierzętami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.