- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ktoś w Goraju robi porządki?

Mieszkańcy gminy Goraj, którzy chcą pozbyć się rolniczych odpadów, czyli niepotrzebnych, folii, sznurków czy starych opakowań, już mogą przynosić odpowiednie dokumenty. Gmina Goraj zamierza złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie zadania w ramach programu "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej".

- Reklama -

Rolnicy z terenu gminy Goraj zainteresowani przekazaniem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag zobowiązani są do złożenia wniosku w Urzędzie Miejskiego w Goraju , pok. nr 12 w terminie od dnia 03 lutego 2023 r. do dnia 23 lutego 2023 r., którego formularz dostępny jest w Urzędzie Miejskim, pokój nr 12 oraz na stronie internetowej gminy – informuje UM Goraj.

- Reklama -

Zadanie będzie realizowane tylko w przypadku otrzymania przez Gminę Goraj dotacji na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

 

fot: zdjęcie ilustracyjne (Gmina Ziębice)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.