- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto zgubił pieniądze? Są do odebrania na komendzie

W Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju na odbiór czeka znaleziona gotówka. Uczciwy znalazca zawiadomił policję i przekazał pieniądze, aby szybko trafiły do rąk właściciela.

- Reklama -

– Apelujemy do wszystkich osób, które w ostatnim czasie utraciły pieniądze o zgłoszenie się po ich odbiór do biłgorajskiej jednostki. Faktyczny właściciel zguby będzie znał sumę znalezionych pieniędzy, ich walutę oraz pozostałe szczegóły i okoliczności dotyczące zagubienia  mówi sierż. sztab. Joanna Pilarska z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

W środę na terenie miasta Biłgoraj w jednym z marketów przy ulicy Włosiankarskiej zostały znalezione pieniądze. Uczciwy znalazca powiadomił o znalezieniu gotówki policję i przekazał ją w celu odnalezienia właściciela zguby.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogły w tym czasie utracić kwotę na terenie Biłgoraja, aby dokładnie sprawdzili swoje oszczędności. Zabezpieczone pieniądze czekają na odbiór w tutejszej komendzie.

Osoba, która straciła pieniądze proszona jest o zgłoszenie się osobiście po odbiór na Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju przy ul. Polnej 1 bądź kontakt telefoniczny pod numer 47 815 22 10 lub 798 003 485 (numer kontaktowy dzielnicowego rejonu miejskiego 1).

 

- Reklama -

Właściciel zguby będzie musiał podać funkcjonariuszom prawidłową sumę oraz dokładne i szczegółowe okoliczności utraty pieniędzy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.