- Reklama -

- Reklama -

Kto zdewastował szalet w Biłgoraju? Miasto szuka wandala

Szalet miejski przy Placu Wolności w Biłgoraju, do odwołania zamknięty. Przez wandala, który miejsce mające służyć wszystkim mieszkańcom, po prostu zniszczył. - Obecnie Straż Miejska analizuje dane z monitoringu w celu ustalenia sprawców. W załączeniu pokazujemy „efekty” działalności wandali - przekazuje UM Biłgoraj.

- Reklama -

– Jesteś świadkiem aktu wandalizmu, powiadom służby! Nie trzeba się przedstawiać, chodzi jedynie o przekazanie informacji o tym, że w jakimś miejscu w naszym mieście niszczone jest mienie wspólne. Prosimy o pomoc, ponieważ w ciągu kilku ostatnich dni wandale zniszczyli szalet miejski znajdujący się na Placu Wolności w Biłgoraju. Telefon alarmowy policji to 112 lub 997, kontakt z komendą Straży Miejskiej – tel. 84 686 02 26 lub 721 818 182. Obecnie Straż Miejska analizuje dane z monitoringu w celu ustalenia sprawców. W załączeniu pokazujemy „efekty” działalności wandali – poinformował UM Biłgoraj.
Urzędnicy zwracają się z apelem do wandala, by po dobrowolnie  zgłosił się do Urzędu Miasta, przyznał do popełnionego czynu i naprawił szkody.  -Wówczas odstąpimy od ścigania i wniosku o ukaranie, a sprawca odzyska resztki bezcennego honoru – przekazuje Urząd Miasta.

 

 

 

 

 

fot: UM Biłgoraj

- Reklama -

3 Komentarze
 1. ROMAN mówi

  Ciekawe czy we własnym domu też sobie tak poczyna.
  No cóż wandalu- obyś nie miał gdzie załatwić swojej potrzeby i dzięki temu się śmierdząco w gacie z…….ł!!!
  Mam nadzieję, że mundurowi namierzą winowajcę a sąd wymierzy mu sprawiedliwą i odpowiednio dotkliwą karę

 2. Romek mówi

  Co za debil! Mam nadzieję, że go znajdą i zapłaci za to plus oczywiście jakaś grzywna i prace społeczne.

 3. Silk mówi

  Idę o zakład, że to Czesław… 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.