- Reklama -

- Reklama -

Kto zasłużył na „Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości?

Będzie III edycja konkursu „Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości”. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorstw oraz rolników prowadzących działalność na terenie powiatu biłgorajskiego. Organizatorzy już zachęcają do zgłaszania kandydatów. Czas do 10 lutego.

- Reklama -

W wyniku konkursu wyłonieni zostaną laureaci, którym wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach: „Firma”, „Produkt/Usługa”, „AGRO” oraz „Ambasador Ziemi Biłgorajskiej”. Laureaci oraz wyróżnieni oprócz okolicznościowych statuetek otrzymają prawo do posługiwania się certyfikatem „Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości 2023”.

Konkurs „Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości” powstał z myślą o szeroko rozumianej promocji gospodarczej przedsiębiorstw oraz rolników działających na terenie powiatu biłgorajskiego, a poprzez to również kształtowania pozytywnego wizerunku województwa lubelskiego i regionu biłgorajskiego jako dogodnego obszaru do prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej.

Zachęcamy jednostki samorządu terytorialnego, organizacje reprezentujące przedsiębiorców, organizacje pozarządowe a także samych przedsiębiorców oraz rolników do zgłaszania kandydatów do nagród w poszczególnych kategoriach.

- Reklama -

Termin zgłaszania kandydatur upływa 10 lutego. Zgłosić swojego kandydata można na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie www.barr.org.pl, gdzie zawarty jest również regulamin konkursu. Formularz należy przesłać na adres bsp@barr.org.pl w formie skanu formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami podpisanego przez osobę zgłaszającą i zgłaszaną lub podpisanego profilem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym. Konkurs zakończy się uroczystą galą finałową w dniu 10 marca, na której poznamy zwycięzców.

Nowa Gazeta Biłgorajska jest patronem medialnym konkursu „Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości”.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.