- Reklama -

- Reklama -

Kto zaprojektuje plakat? Do wzięcia są pieniądze

Festiwal Kultury Ekologicznej w Józefowie ma już prawie 30-letnią tradycję. Zawsze był kojarzony przede wszystkim z występami wokalnymi, ale w tym roku po raz pierwszy organizatorzy mają propozycję również dla osób uzdolnionych plastycznie. Chodzi o projekt graficzny plakatu, zapowiadającego imprezę, który tym razem zostanie wybrany w drodze konkursu.

- Reklama -

– Liczymy na kreatywność osób, które malują, rysują albo operują innymi technikami. Każdy może zgłosić maksymalnie trzy propozycje, wykonane indywidualnie lub grupowo. Wiek, doświadczenie, ani miejsce zamieszkania nie mają znaczenia – podkreśla Beata Zaśko, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie, który organizuje eko-festiwal.

Projekt powinien zawierać m.in.: autorską grafikę, nawiązującą do charakteru festiwalu, oraz nazwę, datę i miejsce imprezy.

Prace można przesyłać mailowo na adres: mok@jozefowmok.pl, podając w tytule hasło – Konkurs: „plakat EKO”, a w treści dane autora. Termin przyjmowania propozycji upływa 30 czerwca. W ciągu kolejnych dwóch tygodni oceni je jury, które przyzna nagrodę główną w wysokości 500 złotych i ewentualne wyróżnienia.

29. Festiwal Kultury Ekologicznej w Józefowie odbędzie się 13 i 14 sierpnia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.