- Reklama -

- Reklama -

Kto pomoże uczennicy?

W Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju, trwa wielka zbiórka dla uczennicy poszkodowanej w pożarze. - Odmawiając sobie słodyczy, zabawek lub innych przyjemności możemy pomóc, co często jest bardziej satysfakcjonujące niż zakup czegoś dla siebie - słusznie zauważa samorząd uczniowski. Pomóc może każdy.

- Reklama -

 

25 listopada 2022 r., z czwartku na piątek, wybuchł pożar w domu uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. Spaleniu uległo pokrycie budynku, więźba dachowa, tynki, stolarka okienna i drzwiowa oraz wyposażenie.

toyota Yaris

W dniach 29 listopada – 2 grudnia Samorząd Uczniowski w obu budynkach  szkoły ( przy ul. 3 Maja 3 oraz przy ul. Kościuszki 41) przeprowadzi zbiórkę do puszek pieniędzy, które w całości będą przekazane na rzecz rodziny naszej uczennicy poszkodowanej w pożarze.

-Kierując się potrzebą serca i ludzkiej solidarności zachęcamy do włączenia się w tę pomoc. Niech będzie ona dla nas wszystkich piękną lekcją pokory i serdeczności. Odmawiając sobie słodyczy, zabawek lub innych przyjemności możemy pomóc, co często jest bardziej satysfakcjonujące niż zakup czegoś dla siebie. Każda z akcji charytatywnych, których się podejmowaliśmy zawsze spotykała się z ogromnym oddźwiękiem wśród uczniów i rodziców. Mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej. Dobro powraca – apeluje  samorząd uczniowski wraz z opiekunami.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.