- Reklama -

- Reklama -

Kto opuści Ładę Biłgoraj?

Piłkarze czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj ledwo zakończyli niezwykle udany sezon na czwartym miejscu, a już ruszyła lawina spekulacji co dalej z zespołem. Czy będzie kadrowe trzęsienie ziemi? Czy odchodzący z Biłgoraja trener Paweł Babiarz zabierze ze sobą do Tomasovii kilku zawodników Łady? Poprosiliśmy trenera o komentarz do krążących dookoła spekulacji i nazwisk.

- Reklama -

Jak Pan zostanie trenerem Tomasovii to widziałby Pan w składzie piłkarzy Łady Biłgoraj? Słychać, że Błajda, Skiba, Chmura, Wojtowicz, Chmura czy nawet Dorosz, mogą pójść za Panem.

– To jest decyzja piłkarzy a nie moja co zrobią. Z jednej strony chciałbym tych piłkarzy, ale z drugiej strony ja nie chcę Ładzie przeszkadzać w budowie drużyny. Poczekam. Najpierw zobaczymy kto z tych zawodników dogada się i zostanie w Biłgoraju. Łada ma solidnie skonstruowany zespół, trzeba go utrzymać, lekko wzmocnić i naprawdę będą za rok mocni w IV lidze. Ci wymienieni zawodnicy są kojarzeni ze mną i bardzo dobrze, bo chcę być z tymi ludźmi kojarzony, ale chyba i ja i zawodnicy nie lubią jak mówi się że to „moi ludzie”. Dumny jestem z tego, że ich trenuję i zadowolony ze współpracy z nimi, ale do żadnego nie będę pierwszy podchodził i próbował wyrwać ich z Biłgoraja. Łada niech się próbuje z nimi porozumieć.

urząd MArszałkowski projekt

Podobno zaplanował Pan już okres przygotowawczy. To teraz tylko czekać na kogoś kto będzie to kontynuował?

(…)

 

Cała rozmowa z trenerem Pawłem Babiarzem w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Kibic mówi

  Kłamca kłamca , jak ty możesz tak łżeć i patrzeć w lustro? W świecie lubelskiej piłki krążą takie określenia o tobie , że nie dziwne byłoby gdyby nikt nie chciał ci ręki podać ! Już podczas zebrania tomasovi w marcu , kwietniu wiedziałeś że przechodzisz do nich a tu zarządowi Łady kłamałes w żywe oczy !( i obrażasz Prezesa i zarzucasz jemu kłamstwo ) Qrwa jakim trzeba być mułem żeby tak robić ? Pamiętaj trenerem się bywa a człowiekiem się jest! Tomasovio uważaj, bo to rudy cwaniak gotów wyrucha. każdego tylko dla korzyści materialnych ! A że bez honoru to tak postępuje i wszytko ma daleko w poważaniu on się żywi chyba tymi złymi rzeczami co od kilku dni pojawiają się w komentarzach ! I tak jak ktoś napisał pod wcześniejszym chyba artykułem , to musi być jakiś jego fetysz bo on się nakręca tymi negatywnymi słowami na swój temat i co dwa dni znowu jest z nim wywiad!!! Wypier…. I zabieraj swoje odpadki z Łady

 2. Kibic mówi

  No poprostu brak qrwa słów do tego typa , wyrachowany rudzielec. Jak ktoś mając takie zasady tzn nie mając żadnych zasad może funkcjonować na codzień ? Jeżeli oprócz jego koleżków sprowadzonych do Łady i Dorosza odejdzie ktoś jeszcze z Biłgoraja , to niech sobie zapamięta, że będzie to wstyd i smród na całe życie . A może jeszcze Kula niech idzie z nimi bo będzie bardzo płakał za doroszem i on tak dobrze się wpisuje w ten obrazek babiarza . A ty trenerku przestań już gwiazdorzyć, a zresztą korzystaj z chwili , bo za momencik to już nawet smród po tobie w Biłgoraju nie zostanie . Tyle niecenzuralnych przydomków mi się z tobą kojarzy , że można by było osobny artykuł o Tobie napisać ! Dorosz , mam nadzieje , że buty z kołka ściągnięte i już spowodowany jesteś na Tomaszów ? Zdrajca !!!

 3. KibicBilgo mówi

  to nie wina trenera ale zarządu lady po jaka cholere zmieniali trenera trener z osiągnięciami został wyzucony a ściągnęli taka Mende ale oczywiście narzekają na burmistrza bo mało daje żeby dostać pieniądze trzeba umieć zarządzać tymi pieniędzmi

  1. Kibic Łady mówi

   Bądź precyzyjny , poprzedni trener został „ zwolniony” z klub przez część zarządu ( Bury, Niemiec) i kopacza Dorosza ! To oni są głównymi sprawcami tego co się teraz dzieje w Ładzie!!! To do nich trzeba mieć pretensje , że zamiast spokoju w klubie , ludzie( których obchodzi Łada) znowu martwią się co będzie dalej , co będzie w następnym sezonie ! Jeden i drugi z zarządu zaszyli się i udają że ich nie ma ! A durny trener zwala całą winę na Prezesa no dno, dno ,dno ! Teraz nastał nowy burmistrz , który tyle obiecał w kampanii wyborczej , więc teraz czekamy aż obietnice zaczął się spełniać ,bo jak na razie to czarno to widzę ! Pisowcy nie dość że rządzą w powiecie to i w mieście mają swojego pachołka !!! A miał być taki niezależny !!!

  2. Jacek mówi

   chyba żartujesz, że czarny to trener z warsztatem na czwartą ligę. Treningi u niego w większości to macie piłkę i grajcie, zwykły „wuefista”

   1. Do Jacek mówi

    Wolałbym aby jak ty to piszesz „ wuefista” i facet z zasadami , dalej prowadził Ładę , która przypominam , dzięki jego pracy i zawodników zdobyła IV ligę , niż zatrudnić takiego szuję , który zniszczył razem z kilkoma zdrajcami całą fajną atmosferę w drużynie i nie tylko !!! Nasprowadzał kopaczy aby zarobili i się nie narobili ,.Czarny grał Naszymi chłopakami , których rudy albo wywalił albo mieli honor i sami odeszli !

   2. Janosik mówi

    Nie obrażaj wuefistów

 4. Anonim mówi

  Ty gnido, jeszcze mieszasz. Zabieraj ze sobą tych cieniasów Błajde, Skibę, Wójtowicza. I jeszcze tych z Lublina i czarnego. Dwa miesiące w Łecznej, dwa w Radzyniu, cztery w Łaszczówce. Spierd…aj, a my cię przywitamy w następnym sezonie, jak buraku jeszcze będziesz pracował w Tomaszowie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.