- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto odejdzie z Łady Biłgoraj?

Dokładnie 8 lipca czyli w najbliższy poniedziałek, piłkarze czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Z nowym trenerem Marcinem Zającem i w jakim składzie? - Nikt z zawodników nie zgłosił chęci odejścia z Łady - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej prezes Łady, Mirosław Laskowski.

- Reklama -

Zmiana trenera na pewno pociągnie też zmiany w zespole. Duże?

Przeprowadziłem wstępne rozmowy z zawodnikami z tegorocznej kadry. I nie wydaje mi się, że będzie rewolucja personalna. Nikt z zawodników nie zgłosił chęci odejścia z Łady.

urząd MArszałkowski projekt

A piłkarze, których kibice kojarzą z trenerem Babiarzem i Tomaszowem Lubelskim? Na przykład Patryk Dorosz, Kacper Błajda czy Michał Skiba?

Żaden z nich, podkreślam żaden z nich, nie powiedział mi, że ma inne plany, że ma inne propozycje i że chce odejść z Łady. Cieszy mnie to, bo to sprawdzeni i podstawowi zawodnicy. Ale zacznie się okres przygotowawczy, przyjedzie trener Zając i to on, a nie działacze, będzie decydował, kogo widzi w zespole i kto jest mu potrzebny. Najpierw przejrzy kadrę i powie nam, jak to widzi.

Nawet bez trenera widać, że niektórzy zawodnicy się nie sprawdzili w Ładzie i IV liga to jednak za wysokie progi.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Być może i tak, ale trener zdecyduje, kto ma potencjał i kto dostanie szansę, żeby grać w IV lidze. To nie moja rola. Ja powiem głośno i wyraźnie. Jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny zawodnikom za ten sezon. Zrobili wynik, jaki wszyscy z pocałowaniem ręki wzięlibyśmy w ciemno. Za to, co osiągnęli, należy im się szacunek i w pierwszej kolejności rozmawiamy z nimi. Podziękowałem już zawodnikom osobiście i jeszcze raz podkreślam, że jestem im niesamowicie wdzięczny za włożony wysiłek i wynik na koniec sezonu. I zawodnicy, i trener Babiarz wywiązali się ze swoich obowiązków znakomicie.

Jeden z działaczy Janowianki powiedział mi, że Łada interesuje się królem strzelców IV ligi, Jurijem Perinem.

Nie komentuję, bo ja nie prowadzę takich rozmów. Ja rozmawiałem z zawodnikami, którzy byli w naszej kadrze. I wyłącznie z nimi. Z kandydatami nie rozmawiam i nie znam szczegółów. Spotkam się z trenerem Zającem i zobaczymy, jakie będzie miał oczekiwania i spostrzeżenia. Jakie będzie chciał wzmocnienia? Tego nie wiem.

Nie boi się pan, że trener Zając może nie znać tego zespołu?

To zaskoczę pana i wszystkich kibiców. Trener Marcin Zając wie o Ładzie Biłgoraj znacznie więcej, niż się komuś wydaje. Więcej, niż niektórzy ludzie z biłgorajskiego środowiska piłkarskiego, którzy tak komentują i oceniają. To jest naprawdę dobrze zorientowany człowiek i w Biłgoraju sobie poradzi. Pan Marcin wiedzą o Ładzie zaskoczył nawet nas.

(…)

Cała rozmowa w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Lbl mówi

  przepraszam ale prezes za dużo nie wie. 5 już nie ma

 2. Jerzy mówi

  W zasadzie to znowu żadnych konkretnych informacji. Kilka odejść jest pewnych, piszą o tym w innych gazetach. Na transfery przychodzące trzeba bedzie poczekać.

 3. Merih mówi

  Dobrze, że w końcu ktoś informuje co się dzieje w Ładzie po latach ciszy i tej lokalnej amatorki

 4. Kibic mówi

  Awanti Łada

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.