- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto nowym trenerem Gromu Różaniec?

- Gra wygląda słabo, musieliśmy zareagować i podjąć męską decyzję. Ja nie mogę przecież zmienić teraz pół drużyny - mówi prezes Gromu Różaniec, Robert Kupczak. Po ponad roku prowadzenia pierwszej drużyny Marek Grelak został zwolniony. W ostatniej kolejce Błękitni Obsza wygrali z Gromem Różaniec 1:0.

- Reklama -

Szybka i zdecydowana reakcja Gromu po porażce w Obszy.

To nie jest tak, że zwolniliśmy trenera po porażce w Obszy. Bo to był już kolejny słaby mecz. Wystarczy tylko popatrzeć na tabelę. Mamy po trzynastu kolejkach tylko jedenaście punktów. Rozmawialiśmy z trenerem, spotkaliśmy się i Marek to rozumie. No tak to niestety w tym piłkarskim biznesie działa.

Czyli Grom gra słabo.

Gra słabo i musieliśmy zareagować i podjąć męską decyzję. Ja nie mogę przecież zmienić teraz pół drużyny? W każdym klubie się to zdarza, że przychodzi czas na zmiany. Niestety na pierwszy ogień idzie trener, choć nikt w klubie też nie jest bez winy.

Marek Grelak pozostaje w klubie?

- Reklama -

Dostał propozycję objęcia grupy młodzieżowej, ale Marek chce odpocząć. Jest mądrym człowiekiem, potrzebuje czasu i ja to rozumiem. Widzi, co się dzieje i rozstajemy się w zgodzie. Marek nie oddawał kluczy do klubu, bo Marek jest częścią Gromu Różaniec i zawsze jest tu mile widziany. Może zmiana trenera i terapia szokowa, dobrze wpłynie na zespół?

Kto będzie nowym trenerem Gromu?

(…)

Cała rozmowa we wtorek w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Wyniki, tabele, zapowiedzi wydarzeń sportowych i wywiady. Szukajcie w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim.

O sporcie przez całą dobę informujemy na:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.